Ondřej Koptík přiznává: Hana na mě volala policii, zfetovaný jsem se dobýval k ní domů

Rozchod Hany Gregorové a Ondřeje Koptíka hýbe českými médii. Ukázalo se, že za rozpadem jejich vztahu stojí drogy. Teď se rozhodl otevřeně promluvit o tom, co se stalo, než vyrazil zmatený do nemocnice, kde rozbil dveře a ošklivě se pořezal. „Potkal jsem nějaké lidi a začal s nimi fetovat,“ říká bývalý milenec Gregorové.

„Neříkal jsem jí pravdu, ona nevěděla o mé závislosti na marihuaně, a prostě jsem ji tímto zradil. Tvrdil jsem jí, že nejsem závislý, že nic takového není. Pak mi to na to přišla,“ řekl v rozhovoru pro Blesk.cz se slzami v očích Koptík. Ten poslední dny nedělá nic jiného, než o Hanu bojuje. Na sociální síti jí vyznává všemožně lásku, a dokonce jí skládá srdceryvné básně.

„Nekompromisně mě odstřelila jako raněnou laň. Je to jen moje vina,“ sype si popel na hlavu Ondřej. 

Poté, co mu Hanka nekompromisně sbalila věci a nechala mu je poslat kurýrem, se však stalo něco velmi závažného. Zfetovaný přišel do nemocnice na Karlově náměstí, kde měl tvrdit, že ho jistá žena pobodala. Žádná zranění však neměl. 

Následně rozbil skleněnou výplň dveří a ošklivě se pořezal. Byl pod vlivem tvrdých drog. Jak se to celé semlelo?

„Byl jsem z toho, že mě Hanička zavrhla, strašně zničený a vydal se do baru. Tam jsem se seznámil s nějakými lidmi a po spoustě panáků s nimi začal fetovat pervitin a asi i kokain,“ přiznal Koptík Blesku. 

Za Koptíkovým chováním stojí tvrdé drogy.

Za Koptíkovým chováním stojí tvrdé drogy.

„Strašně jsem vyváděl a dělal věci, za které se teď stydím. Mám výpadky paměti a pamatuji si jen určité střípky. Vím, že jednu chvíli dokonce zasahovala policie,“ nechal se slyšet. 

„Pamatuji si, že jsem se nějak dostal do nemocnice na Karlově náměstí, kde jsem začal rozbíjet nějaké dveře. Pořezal jsem se u toho na ruce, noze a dokonce i na boku.“

Podle jeho vlastních slov se už snaží svou drogovou závislost řešit s odborníky.

Koptík tvrdí, že se již léčí, že by mu to však mělo zachránit vztah, to nevypadá.

Koptík tvrdí, že se již léčí, že by mu to však mělo zachránit vztah, to nevypadá.

„Vyhledal jsem specialisty a už dnes je navštěvuji v rámci denního léčení. Ale je to hrozně těžké, navíc bez ní. Je tvrdá, ani mi neodpoví,“ smutní. 

Policii měla na Koptíka volat již předtím dokonce i sama Gregorová: „Snažil jsem se dostat k Hance a omluvit se jí. Jenže ve stavu, ve kterém jsem byl, jsem tam asi hodně vyváděl. Moc si to nepamatuji, jen vím, že jsem tam utíkal před policií. Tři dny jsem řádil jako smyslu zbavený,“ přiznává Ondřej. 

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:39 16. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  101
 • Trapas
  77
 • Tvl
  19
 • Sladký
  13
 • Cože
  12
 • Super
  11


Komentáře