Rána pro Partyšovou: Manžel se vrátil k bývalce a dětem! Nebyla prý na domácnost

Exmanžel Gabriely Partyšové se měl vrátit k matce svých dvou dětí. | foto: Facebook Lucie Farnbauerové

Rozpad druhého manželství moderátorky Gabriely Partyšové má zajímavé rozuzlení. Její dnes již exmanžel Daniel Farnbauer totiž není sám. Podle informací Expresu se movitý podnikatel měl vrátit k matce svých dvou dětí, kterou opustil právě kvůli Partyšové!

Když se Gabriela Partyšová a Daniel Farnbauer na konci roku 2015 seznámili, byla to láska jako trám. Ačkoliv moderátorka od počátku tvrdila, že se dali dohromady v době, kdy byl již rozvedený, zdroje Expresu již tehdy její tvrzení vyvracely s tím, že ačkoliv movitý podnikatel nebyl své ženě nikdy věrný, žádná jej do té doby nedohnala k rozvodu. A Gábině se podařilo mnohem víc. Na honosné oslavě Farnbauerových čtyřicátých narozenin v lednu 2016 si milenci jenom za přítomnosti nejbližších přátel řekli ano.

Romantika jim ale dlouho nevydržela. Ačkoliv Gábina se nechala slyšet, že by s Danielem chtěli společného potomka, na podzim roku 2017 se rozešli a před několika dny definitivně rozvedli.

A jak jsme již v minulosti informovali, podle našich zdrojů z jejich okolí byl jejich vztah od počátku předurčený ke konci, a to právě kvůli Partyšové. „Vztah Gábiny a Daniela nemohl vydržet z logiky věci. Daniel byl od své exmanželky zvyklý, že se žena stará o domácnost a vytváří domov. Vaří, uklízí a svůj život obětuje dětem. Právě tato kritéria Gábina nesplňovala,“ sdělil nám zdroj z okolí movitého podnikatele s tím, že se Partyšová nechtěla vzdát své práce.

„Daniel je pracovně velmi vytížený a myslel si, že se mu Gábina přizpůsobí. Ta se ale hnala za dávno zašlou slávou. Pokud mluvili o dítěti, tak jenom kvůli tomu, že si ona myslela, že jim to zachrání vztah,“ dodal nám náš zdroj před několika měsíci.

Jeho slova se potvrdila. Farnbauer se totiž po krátkém manželském románku s Partyšovou znovu vrátil k matce svých dvou dětí Lucii.

Zatímco prvního muže Partyšové odloudila tehdy devatenáctiletá Ornella Štiková, druhý se rád vrátil k exmanželce. Tak je otázkou, co dělá Gábina špatně. Nebo že by jenom měla smůlu na muže?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:06 10. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  211
 • Haha
  112
 • Trapas
  43
 • Tvl
  35
 • Cože
  30
 • Sladký
  26
Komentáře

Mohlo by vás zajímat