jít naiDNES.cz

Koukalová zpívala s kapelou Mirai Není nutno. „Jsi trapná,“ vzkazují jí mnozí

O tom, že se Gabriela Koukalová (28) už definitivně přetransformovala z úspěšné biatlonistky v začínající umělkyni, není pochyb. Před nedávnem vydala kontroverzní knihu, začala malovat obrazy a teď si s populární kapelou Mirai střihla kultovní skladbu Není nutno. Krátkou nahrávku, která zobrazuje její dlouhé roky skrytý hudební talent, mnoho lidí na Facebooku ostře zkritizovalo.

Koukalová si se skupinou Mirai zazpívala na nejmenované akci pro děti. A vystoupení se jí natolik líbilo, že se rozhodla ukázat svým fanouškům na Facebooku malou ochutnávku.

Na minutovém videu Koukalová společně s kapelou Mirai zpívá kultovní píseň Není nutno od Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka. Na nahrávce je vidět, že bývalá biatlonistka je na pódiu doslova jako ryba ve vodě. Lidem, kterým svůj pěvecký výkon Koukalová ukázala, se video ale příliš nelíbilo.

„Je nějaký, ale nějaký opravdový důvod, proč zahodit kariéru a zklamat asi hodně fanoušků?“ zeptal se například jeden z těch, kteří Koukalovou coby biatlonistku v minulosti hltali, ale dnes nechápou, co se s talentovanou sportovkyní děje.

A takto lidé reagovali.

A takto lidé reagovali.

Koukalová s další vlnou kritiky, která se na ni valí od chvíle, co vyšly na povrch úryvky z její kontroverzní biografie, počítala. Bývalá biatlonová superstar se tak rozhodla haterům v diskusi pod videem odpovídat.

„Mrzí mě, že jsem vás zklamala, ale co třeba důvod: Přestat si ničit zdraví a začít žít šťastný a spokojený život? Na to podle vás nemám jako sportovec právo?“ odpověděla Koukalová výše zmíněnému diskutérovi.

Kritika ale i přes snahu Koukalové neustala. „V biatlonu jsem vás totálně žrala. Po vydání knihy a čtení úryvků z nich, když vidím někde vaše jméno, tak nemám ani chuť to číst či sledovat,“ míní jedna z diskutérek.

Koukalová přichází o své podporovatele.

Koukalová přichází o své podporovatele.

„Je to trapné. Ovlivněna mužem. Byla to bohyně,“ píše další bývalý příznivec Koukalové, který tak dal najevo, že za přeměnou úspěšné a oblíbené biatlonistky v rádoby umělkyni stojí její muž Petr Koukal.

Zpívající Koukalová si ale našla i pár podporovatelů. Těch je ale ve srovnání s kritiky jako šafránu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:02 10. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  105
 • Haha
  23
 • Tvl
  19
 • Super
  16
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat