Gabriela Koukalová je těhotná s novým partnerem! A odteď jí říkejte zase paní Soukalová

1. března
Gabriela Koukalová (31) rozhodně neztrácí čas, se svým exmanželem Petrem Koukalem (35) má sice stále nevyřešené majetkové vyrovnání, už ale začala novou kapitolu života. Bývalá biatlonistka Expresu přiznala radostnou novinku, se svým partnerem Milošem, o němž jsme informovali jako první, čekají miminko.

Ještě před měsícem téměř nikdo netušil, že je Gabriela Koukalová zase šťastně zamilovaná, a už oznamuje další radostnou novinku. Bývalá hvězda světového biatlonu Expresu přiznala, že je ve čtvrtém měsíci těhotenství.

„Jsme obrovsky vděční, že nás s přítelem Milošem potkala tato radostná událost. Bereme to jako dar, kterého si moc vážíme a moc se na něj těšíme. Vyhlídky na rodinu jsme měli od začátku oba, ale vzhledem k mému pracovnímu vytížení a méně příjemným okolnostem, kterým už nějakou dobu čelím, jsme tomu nechali volný průběh. Neříkám, že jsme nebyli překvapeni, že to šlo tak rychle, ale o to víc se těšíme, protože je vidět, že ten malý nebo malá chce být s námi co nejdříve,“ popsala.

Jak šťastnou novinu oznámila svému partnerovi?

„Milošovi jsem s úsměvem ukázala výsledky testu a bylo vidět, že je dojatý, má rád děti a rodina byla jeho velký sen. Stejně tak moji rodiče, ti se báli, že jsem ten typ ženy, která bude vždy tak pracovně vytížená, že ani rodinu nebude chtít. Takže byli nadšení,“ raduje se.

Moderátorka primáckého Showtimu je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Pohlaví miminka zatím neví, ale určitě si ho nechá říci především kvůli výbavičce.

Otázkou je, kde bude se svým partnerem a očekávaným miminkem bydlet. Po rozvodu s Petrem Koukalem musela svůj vysněný dům v Hořovicích opustit a aktuálně bydlí v malém bytečku, který sousedí s hernou, což není vhodné místo na výchovu dítěte.

„Určitě bych ráda svému dítěti dopřála bydlení v mém vysněném domě v Hořovicích, ale bohužel to teď není možné. Takže se pravděpodobně budu zatím muset zařídit nějak jinak,“ vysvětlila Koukalová, která doufá, že se v rámci majetkového vyrovnání bude moci znovu vrátit do domu, jehož stavbu podle svých slov celou financovala.

Dům však aktuálně obývá její expartner Petr Koukal, který ji měl podle jejích slov připravit o finance. I proto v pondělí ráno v pořadu Nový den na CNN Prima News poprvé oficiálně znovu vystupovala pod svým rodným příjmením, k němuž se zase vrátila.

„Jako Gabriela Koukalová jsem uzavřela minulost a jako Gabriela Soukalová začínám žít nový, spokojenější život s dalšími výzvami, které osud přinese. Jednom vím ale jistě, nudit se nebudu!“ přiznala v rozhovoru, který vedl Libor Bouček Gábina, jež je nyní hlavně šťastná, že nebude muset v televizi maskovat těhotenské bříško.

„Na Primě jsem musela barvu přiznat v momentě, kdy hlavní kostymér dostal zákaz oblékat mě na vysílání do lahvově zelených šatů s tím, že mi dělají velké břicho,“ smála se.

Ačkoliv Gábina aktuálně prožívá jedno z nejšťastnějších období svého života, vdávat se znovu nechce. To řekla před časem, když se nechala slyšet, že svatbám není po zkušenostech z minulosti příliš nakloněna a nechce v tomto směru spěchat. Necháme se překvapit, zda do porodu nezmění názor.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:40 úterý 29. června 2021. Anketa je uzavřena.

  • 87
  • 37
  • 26
  • 15
  • 9
  • 8
Komentáře