Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Česká Barbie hodnotí plastiky slavných: Alves? Už ho neoperujte! Štiková je kočka

  Bizarní plastické operace jsou poslední roky fenoménem po celém světě. Mezi nejznámější české milovníky všemožných úprav a bolestivých zákroků jistě patří Gabriel Jiráčková (20), více známá jako první česká Barbie. Ta již brzy podstoupí další zvětšení svého gigantického hrudníku a pro Expres.cz okomentovala některé plastiky slavných. Kdo to podle ní už přepískl?

  „V nejbližší době podstoupím reoperaci prsou. Přesněji řečeno, půjde o modelaci, protože u mě nastal velký pokles implantátů kvůli elasticitě kůže a kvůli tomu, že mám implantát pod žlázou, a ne pod svalem. Byla jsem už na konzultaci na bratislavské klinice, kde se bude zákrok provádět. Bylo mi řečeno, že tam dáme asi 720 mililitrů, což znamená, že prsa budou asi o dvě čísla větší, než jsou teď,“ pochlubila se Expresu šťastná Gabriel Jiráčková alias první česká Barbie.

  Při té příležitosti jsme Gabriel požádali o okomentování některých zákroků, které podstoupily české nebo zahraniční celebrity.

  Nikoho nepřekvapí, že přišla řeč na Brazilce Rodriga Alvese, jehož ještě nedávno celý svět znal coby „živého Kena“, ale on se před časem začal měnit v „živou Barbie“.

  „V duši se cítím být ženou. Ještě ale nemám ženské jméno ani ženské orgány. Necítím se ale méně žensky než jakákoliv jiná žena,“ svěřil se Rodrigo na sociální síti.

  Takto Rodriga Alvese znal celý svět.

  Takto vypadá Rodrigo dnes.

  Podle Jiráčkové jeho proměna nedopadla vůbec dobře.

  „Mám Rodriga hrozně ráda, je strašně milý, vůbec mě nepřekvapilo, že se začal měnit v ženu. Ty zákroky, které podstupoval dříve, byly spíše ženské než mužské. Byla to jen otázka času. Přeji mu jen to nejlepší, byla bych ráda, kdyby se našel a byl spokojený. Lhala bych ale, kdybych řekla, že se mi to líbí. Některé zákroky nejsou udělané dobře a hlavně tím, že už u něj byla dělána spousta operací, teď se ten vzhled spíše pokazil, než vylepšil,“ řekla na plná ústa česká Barbie.

  „Myslím si, že by do toho ti doktoři už neměli jít. Pokud se ale sám sobě takto líbí..., to je to hlavní. Doufám, že bude šťastný,“ dodala Jiráčková.

  Rodrigo Alves a jedna z jeho aktuálních fotografií

  Charlotte je krásná, rty se povedly, zaměřila bych se na bradu

  Proměna Rodriga Alvese v ženu českou Barbie nezaujala, slova chvály ale Gabriel našla pro Charlottu Štikovou, která se před časem na sociálních sítích pochlubila svou novou image.

  Její fanoušky šokovaly dvě věci: tmavé vlasy a hlavně velmi výrazné rty.

  Jiráčková je toho názoru, že tahle proměna se povedla!

  Takto dnes vypadá Charlotte Štiková.

  „Myslím, že Charlotte to má dobře udělané. Upřednostňuji tedy spíše metodu russian lips, kdy ta výplň rtů nejde do toho opuchlého tvaru, ale spíše do srdíčka. Toto ale také není špatná práce, jejímu obličeji to prospělo, hodí se to k ní,“ říká Jiráčková.

  „Jinak Charlotte má moc hezký obličej, není tam moc co měnit. Ty rty jí hodně pomohly, možná bych jen trochu zdůraznila oblast brady a čelisti, jinak je to za mě všechno o. k.,“ dodává česká Barbie.

  A jak se zmíněné úpravy vzhledu líbí vám? Podělte se o svůj názor v diskusi pod článkem.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:37 čtvrtek 29. října 2020. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   67
  • Trapas
   32
  • Tvl
   31
  • Cože
   30
  • Super
   24
  • Sladký
   19