Šílená proměna Rodriga Alvese: Z živého Kena je prsatá Barbie s penisem

Brazilec Rodrigo Alves (36) byl dlouhé roky po celém světě znám coby „živý Ken“. Pak ho ale přestalo bavit být mužem a rozhodl se stát se „živou Barbie“. Bizarní chlapík teď všem ukázal, jak mu to jako prsaté blondýně sluší. Zásadní operace ho ale teprve čeká!

Rodrigo Alves se již dříve nechal slyšet, že své plastiky začal podstupovat i z toho důvodu, jak těžké měl dětství. Spolužáci ho prý šikanovali a smáli se mu, protože byl tlustý.

„Byl jsem hodně šikanován, kluci mě strčili ze schodů. Byl jsem obětní beránek kvůli své tloušťce,“ nechal se slyšet Rodrigo, který podstoupil přes 70 plastických operací a začalo se mu přezdívat „živý Ken“.

Rodrigo v Praze podstoupil zkrášlovací kúru.

Před časem ale Rodriga inspiroval britský zpěvák a skladatel Sam Smith, který se začal definovat jako „oni“. 

Sam Smith

Díky „nim“ Rodrigo konečně pochopil, že vlastně není mužem ani ženou, ale pravděpodobně obojím dohromady a začal makat na své další neuvěřitelné přeměně.

Na Instagramu se Rodrigo teď pochlubil svým novým zjevem a hodně lidem vyrazil dech. My se tady z toho spíše točíme na židli.

Takto teď vypadá Rodrigo Alves.

Nechceme se pomateného Brazilce nějak dotknout, ale spíše než jako živá Barbie Rodrigo teď vypadá jako kříženec Donatelly Versace a Dolly Buster a to fakt není lichotka!

Rodrigo Alves

Navíc jak jsme z jeho statusu pochopili, má stále ještě penis a zásadní operace ho tedy teprve čeká.

„V duši se cítím být ženou. Ještě ale nemám ženské jméno ani ženské orgány. Necítím se ale méně žensky než jakákoliv jiná žena,“ svěřil se Rodrigo na sociální síti.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9061
2287