Středa 30. září 2020, svátek má Jeroným, Ráchel
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Charlotte Štiková: Že vypadám jako Angelina Jolie? To mě těší! Plánuji plastiky!

  Svým fanouškům přímo vyrazila dech! Charlotte Štiková (23) se na svém Instagramu pochlubila obří proměnou. Dcera Moniky Štikové (47), kterou si veřejnost pamatuje jako korpulentní peroxidovou blondýnu, si nechala přifouknout už tak dost plné rty a obarvila si vlasy na tmavo! Redaktorovi Expres.cz Charlotte prozradila, proč se k velké změně odhodlala a jak pokračuje její válka s maminkou! Objeví se na její svatbě?

  Charlotte Štiková se nám svěřila, že o radikální změně image uvažovala už delší dobu. 

  „Blonďatá barva mě už nebavila, ke konci jsem to měla žluté. Jednou jsem měla i červené vlasy, ty mi neslušely, tak jsem si řekla, že zkusím tuhle tmavě hnědou. Myslím, že mi to docela sluší. Přítel mi teď říká, že má doma brunetku, a ne blondýnu, takže má z té změny také radost. Devadesát procent lidí mi říká, že je to lepší než blond,“ říká novopečená brunetka Charlotte.

  V komentářích na Instagramu jí dokonce jeden z fanoušků napsal, že teď vypadá trochu jako hollywoodská herečka Angelina Jolie. Když jsme Štikové tento komentář přečetli, byla velmi překvapená.

  „Fakt? Tak to jsem zrovna nečetla. Vypadat jako ona nebyl úplně můj záměr, ale docela mi to lichotí. Mám Angelinu moc ráda, líbí se mi, takže ten komentář je v pořádku,“ reagovala Charlotte.

  Kromě toho, že si nechala Štiková obarvit vlasy na tmavo, je na fotografiích patrné, že má také „přifouknuté“ rty.

  „Nechala jsem si dát kyselinu hyaluronovou, ale to už je tak čtyři měsíce. Já mám své původní rty velké, mně se ale líbí, když je to trochu plnější,“ vysvětluje Charlotte.

  Pro velké rty se ale musí pořádně trpět!

  „Bolí to strašně, byla jsem na tom potřetí, je to hrozná bolest, skoro se to nedá vydržet. Teď jsem si to nechala raději umrtvit,“ říká dcera Moniky Štikové.

  Nechala si přifouknout rty.

  Plastiky plánuji, s mámou stále nemluvím!

  Charlotte se nám také svěřila, že v budoucnu by neřekla ne plastickým operacím, aby dosáhla svého vysněného vzhledu.

  „Do nějakých plastik půjdu, až budu mít děti nebo až budu starší. To se nechám vylepšit. Nelíbí se mi ale, když je to úplně přehnané a člověk není k poznání. Živé barbíny se mi třeba fakt nelíbí, musí to být hezky udělané, aby si ten člověk byl pořád podobný,“ řekla nám Charlotte.

  Na závěr krátkého rozhovoru přišla řeč na vztahy s matkou Monikou, které jsou stále na bodu mrazu.

  „Pořad se nebavíme. Zkoušela jsem ji jednou kontaktovat, ona reagovala nejprve normálně, ale pak otočila a byla úplně zlá a nepříjemná. Pak mi začal psát i ten její přítel, ať přestanu otravovat a tak dále. Tak jsem to zase ukončila, nemá to smysl. Slyšela jsem, že má mít v červenci svatbu. Myslím si ale, že se neuskuteční,“ odhaduje Charlotte.

  Monika Štiková potvrdila informace o chystaném rozvodu. Že by i proto začala...

  Charlotte Štiková se svou maminkou už delší dobu nemluví.

  A proč podle Charlotte k matčinu velkému dni nedojde?

  „Cítím to tak. Znám toho člověka (snoubence Petra Biniase, pozn. red.), se kterým je, a myslím si, že to není dobrý člověk. Oba jsou falešní. On si myslí, že jak má máma bohaté rodiče, tak z toho vztahu bude něco mít. Cítím, že jim do toho něco vleze a oni se stejně nevezmou. Možná jí to vše dojde. Nebo on se vykašle na ni. Jedno z toho se stane,“ uzavřela svou věštbu mladší dcera Moniky Štikové.

  „Pokud ale k svatbě dojde, nečekám, že mi přijde pozvánka," dodala Charlotte.

  Fotogalerie

  Nebezpečná místa Česka: pražské hlavní nádraží. Třicet let zde vládne podsvětí

  Premium Reportéři MF DNES mapují místa, která podle statistik nejsou výjimečně nebezpečná. Ve skutečnosti jde o no-go zóny,...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Už nebudu kandidovat, odejdu z politiky, říká exministr Adam Vojtěch

  Premium Jsem odolný, ale už toho bylo hodně, vysvětluje svůj odchod exministr. Babiš ho podle něj trochu čekal. V rozhovoru pro...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 30. září 2020, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz