jít naiDNES.cz

Vdova po Karlu Štědrém: Procházela se ruku v ruce s tajemným přítelem?

Vdova po slavném zpěvákovi se vedla za ruku s pohledným mužem. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Budou to dva roky, co zemřel zpěvák Karel Štědrý, velký přítel Karla Gotta. Oba zemřeli, když jim bylo osmdesát let, zůstaly po nich mladé manželky. Zatímco Ivana Gottová (43) truchlí, vdova Eva Štědrá (60) se prochází po Praze s pohledným mužem. V jednu chvíli to dokonce vypadá, že chytli za ruce. Že by našla útěchu a lásku? Krátkovlasou blondýnu s pohledným mužem Expres potkal kousek od místa, kde se konala smuteční hostina po Gottově pohřbu, ale prošli jen kolem.

Vdova po slavném zpěvákovi Karlu Štědrém Eva se nemohla vzpamatovat ze smrti milovaného muže, s nímž prožila krásných 33 let. Byla to právě ona, která se o umělce starala, když procházel rakovinou, když jim do života vstoupil alzheimer.

S láskou se o Karla starala, doufala, že se jeho nemoc zlepší, ale bohužel. Před dvěma lety 17. listopadu zpěvák zemřel. Na pohřeb mu šel i sám Karel Gott, který na pohřby nechodil, dneska pak měl poslední rozloučení on sám.

Jenže Eva už možná samoty měla dost, chtěla ještě vědět, že žije a nepatří do starého železa. Že ještě může milovat a někdo ji.

Expres pohlednou blondýnku potkal pod Pražským hradem, jak se prochází s neznámým mužem a jednu chvíli to vypadá, že se chytili za ruce.

Že by to byl nový partner, který má zahojit rány na srdci? Eva se nemá za co stydět, vždyť ještě není tak stará, aby se uzavřela do sebe a žádného muže k sobě nepustila. 

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře