jít naiDNES.cz

Co se děje s Evou Pilarovou? Lékaři mi dali závažné ultimátum, řekla zpěvačka

Eva Pilarová | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Jedna z našich nejslavnějších zpěvaček, Eva Pilarová (79) už dlouho bojuje s chabým zdravím. Dříve vitální dáma, která vystupovala s Karlem Gottem (79) či zesnulým Danielem Nekonečným, dostala od lékařů kruté ultimátum. Co všechno nesmí? O tom se rozpovídala pro Expres.

Hvězdná zpěvačka Eva Pilarová je na hudebním nebi přes šedesát let a stále fanoušky neomrzela. Jenže ti si svůj idol moc neužijí, musí být totiž zavřená doma.

„Ještě se necítím vůbec dobře, jsem zesláblá, dávám se dohromady. Lékaři mi řekli, že můžu vystupovat a chodit mezi lidi, ale ať pak čekám, že se můžu kdykoliv složit,“ rozpovídala se pro Expres zpěvačka.

Ta už pár kolapsů za sebou má, výstražných doporučení už také několik obdržela, ale až nyní konečně na lékaře dala a snaží se nabrat síly v pohodlí domova.

Ono totiž možná Evu zaskočilo i tolik úmrtí za poslední dobu, ztratila spoustu kamarádů a kolegů. Možná si i sama uvědomila svůj věk a začala být hodnou pacientkou, práci tedy odložila.

Pilarová na benefici dokonce i zazpívala.

Na koncerty si musí ještě počkat.

„Musím začít postupně, do konce dubna mám být doma a nabírat síly. Je to pro mě těžké, ale snažím se být opravdu v klidu, jak mi říkali lékaři, ale už se těším na vystupování,“ dodala zpěvačka.

Ta Expresu také přislíbila, že hned jak dostane v květnu požehnání od doktorů, uděláme živý rozhovor nejen o nemocech, ale také o chuti žít a o tom, co všechno Evu drží nad vodou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:44 11. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  71
 • Trapas
  33
 • Tvl
  29
 • Cože
  28
 • Haha
  23
 • Sladký
  17
Komentáře

Mohlo by vás zajímat