jít naiDNES.cz

Z šedé myšky sexbombou: Ester Ledecká konečně ukázala i svou ženskou stránku

Z Ester roste pořádná kočka. | foto: Facebook.com

Z nenápadné dívenky, která připomínala spíše kluka, vyrostla opravdu sexy žena. Stydlivka Ester Ledecká (24) se dříve spíše schovávala, bylo jí dobře jen v lyžařském oblečení, které vše zahalovalo. Jenže to vypadá, že nastupuje nová Ester, odvážná, sexy a milující provokaci a svobodu. Co na ni říkáte?

O olympijské vítězce Ester Ledecké bylo známo, že se ráda drží v ústraní, nechce na sebe moc upozorňovat, jen svými úspěchy, ale k tělu si jen tak nikoho nepustila.

Sama tvrdila, jak je ráda, že její rodiče okolo ní vytvořili bublinu, do níž se jen tak nikdo nedostane, a ona si může žít svůj svět, kam sláva ani davy fanoušků nepatří. 

Teď jako by se najednou mávnutím kouzelného proutku proměnila. Najednou se z té holky od vedle, která to umí výborně na svahu, ale v mezilidské komunikaci zaostává, stala sebevědomá žena, která se přestala stydět za své tělo a začala na sebe upozorňovat svou svůdnou stránkou.

Nejenže se fanouškům ukázala jen v plavkách, s úsměvem od ucha k uchu, ale svou dokonalou postavou dostala všechny do kolen, konečně se totiž začala chovat jako opravdová žena. Hraje si s mužskou populací, aby pánové viděli, že ona není žádná šedá myška v koutě.

Dokonce jí chodí nabídky na focení kampaní, teď fotila i v podprsence, sice jen sportovní, ale celkový outfit vyzněl tak odvážně, že se dá říct, že se zrodil nový sexidol.

I když nemá prsa jako melouny a botox ve tváři, právě odvahou, hravostí a trošku stydlivým já si získává více obdivovatelů než silikonové sexbomby. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat