Řepka zaplatil Erbové část alimentů, ale přiznal nám, že nevědomky!

30. července
Vlaďka Bahenská Řepková slaví úspěch. Podle informací Expresu se jí totiž podařil malý zázrak. Díky exekučnímu příkazu získala necelých třicet tisíc korun z honoráře, který měla společnost Albatros vyplatit jejímu expartnerovi Tomáši Řepkovi. Ten jí na alimentech za syna Markuse dluží statisíce!

Když se Tomáš Řepka a Vlaďka Bahenská Řepková rozváděli, exfotbalista se s matkou svého syna domluvil, že bude měsíčně platit patnáctitisícové alimenty. Svému slibu ale nedostál a dlužná suma tak činí 219 tisíc korun. Erbová se v minulosti nechala slyšet, že jí Řepka na syna poslal dohromady necelých deset tisíc korun s tím, že některé splátky byly ve výši pět set korun. 

Kvůli neplacení alimentů Řepka před několika týdny dokonce od Krajského soudu v Brně odešel se 180 hodinami obecně prospěšných prací, a dokonce mu byl odebrán řidičský průkaz. Ačkoliv Řepka zažádal o snížení alimentů z patnácti tisíc na pouhé dva, nyní Erbové svitla naděje, že by se mohla nějakých peněz dočkat.

Přesněji jí na účtě v posledních dnech přistála částka ve výši třicet tisíc korun, a to od vydavatelství Albatros, které na konci loňského roku vydalo Řepkův v pořadí třetí životopis. Peníze Erbové přišly bez vědomí fotbalového bouřliváka. Na náš dotaz ohledně zaslaných peněz nám odpověděl, že netuší, že k něčemu takovému mělo dojít.

Erbová ve spolupráci se svými právními zástupci měla podat exekuční příkaz na téměř desetitisícový honorář od společnosti Lordano, a. s., ke kterému se Řepka před několika dny u Městského soudu v Brně přiznal.

S ohledem na to, že na konci letošního roku by Řepkovi měl vyjít už čtvrtý životopis, matka jeho syna Markuse by si mohla mnout ruce, že by znovu mohla získat část peněz z honoráře. K tomu ale podle informací Expresu nedojde, Řepka se totiž proti tomu měl pojistit, zatím ale není jasné, jakým způsobem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře