Kolega z Ulice se mě pokoušel sbalit, prozradila „Kamila“ Eliška Dohnalová

Herečka Eliška Dohnalová má rozhodně co nabídnout. | foto: Facebook.com

Hvězda seriálu Ulice Eliška Dohnalová (28) sice hraje nenápadnou Kamilu, která prodává v kavárně, ale ve skutečnosti je to sexy holka, která nenechává chladnými ani své kolegy. Dokonce už ji zvali na kafe a chtěli navázat bližší kontakt než ten kamarádský.

I když role Elišky Dohnalové je teď momentálně spíše vedlejší, ale v nekonečném seriálu hraje už sedm let, což je dlouhá doba na to, aby si tam vytvořila kamarádství nebo více než přátelské vztahy.

„Už jsem tam takový inventář, hrozně to utíká. Dostala jsem se do Ulice po hned po škole. Bohužel teď tam mám jen pár scén, ale doufám, že se moje dějová linka opět rozehraje. Možné je, že mi scenáristé pošlou nějakou tu lásku do cesty, ale víc nesmím prozrazovat,“ byla krásná Eliška tajemná jako hrad v Karpatech.

Ale o svých parťácích z placu se nebála rozpovídat. „Jelikož už spousty z nich znám z divadla, tak jsme jen rádi, že se potkáme i někde jinde. Rádi pokecáme, zasmějeme se. Vlastně není nikdo, kdo by mi vadil. Se všemi vycházím,“ povídala dál v rozhovoru pro Expres herečka.

A je tam mezi kolegy někdo, kdo si od jejich kamarádství sliboval více, než bylo v mezích čistého přátelství? Přece jen se na natáčení potkávají dost často.

„Byla jsem zvána na rande, nebo spíš na takové kafe. Bylo to ze začátku, když jsem přišla do Ulice a byla jsem ještě taková neokoukaná. Vlastně si ale ani nevzpomenu, kdo to byl,“ smála se Eliška, která se letos bude vdávat.

„Zasnoubili jsme se s přítelem Pepou Láskou v Drážďanech, bylo to vlastně celé takové srandovní. A svatba bude v srpnu tak pro padesát lidí, takže bude malá, ale už se těšíme. Místo už máme vybrané, je takové neobvyklé, kde se svatby jen tak nekonají,“ zarděla se Eliška.

Ta by v budoucnu i ráda založila rodinu, ale vše nechává volně plynout. Teď neví, kde jí hlava stojí. Hraje nejen v Ulici, ale také v divadlech v Příbrami, Pardubicích a v Praze. Do toho se rozhodla vyrábět svůj vlastní popcorn a prodávat ho lidem.

Komentáře