jít naiDNES.cz

Psal hity One Direction a má přes 60 tetování! Tajný život zrzavého miliardáře

Včera pobláznil Prahu, dnes ji pobláznil znovu. Ryšavý zpěvák Ed Sheeran má jen u nás tak silnou fanouškovskou základnu, že mu rozlehlý areál v Letňanech na jeden koncert nestačí. Přitom rozhodně nejde o žádnou celebritu s hvězdnými manýry a snahou vecpat se tam, kde to jen jde, takže detaily jeho života musí fanoušci dohledávat na internetu. A právě to vám nyní usnadníme! Věděli jste například, kolik si tenhle sympaťák vydělá peněz?
Štěpán Karlesz   23:30
1/5

Brigáda pro One Direction i Biebera

Ed Sheeran je v osmadvaceti letech takovou hudební ikonou, že by se od něj jiní zpěváci, především ti mladší, měli učit. On jimi ale rozhodně nepohrdá, naopak!

Například známé klučičí bandě One Direction Sheeran v podstatě pomohl na vrchol. Napsal pro ně mnoho písní, už pro jejich první album Up All Night složil song Moments. Britský sympaťák s irskými kořeny stojí dokonce i za jedním z největších hitů One Direction Little Things.

Texty Ed Sheeran chlapecké kapele psal až do roku 2015, pak pro MTV prohlásil, že už jako zpěváci a textaři vyspěli a jeho pomoc nepotřebují.

To ale není vše, podobně Ed spolupracoval třeba i s Justinem Bieberem, kterému napsal slaďárnu Love Yourself, či s Hilary Duffovou.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat