Dostali milost? Řepka s Kristelovou znovu vyrazili s Amforou!

Pornoskandál jejich členství v legendárním klubu Amfora nikterak nepoznamenal. Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová, kteří čelí obvinění, že měli z výletu v Lucembursku vytvořit jménem Vlaďky Řepkové Bahenské (Erbové) dehonestující erotické inzeráty, znovu dostali pozvánku na VIP zápas v zahraničí. A nejen to! Plavovlasá moderátorka dokonce měla mít tu čest slavnostně vykopnout balón.

Když diskžokej Petr Salava před čtyřiceti lety zakládal dnes již legendární klub Amfora, netušil, že jím v roce 2017 bude otřásat taková nechutná aféra. Policie totiž tvrdí, že jeden z falešných inzerátů proti Vlaďce Řepkové Bahenské (Erbové) byl založen z lucemburského hotelu Légère Hotel Luxembourg, ve kterém se v tu dobu s fotbalovým týmem hvězd vyskytovali i Řepka s Kristelovou.

Ačkoliv Řepka s Kristelovou obvinění jednohlasně popírají, vyšetřovatelé již ostře sledovaným milencům měli sdělit obvinění z trestného činu, za který jim v nejhorším případě hrozí až dva roky vězení.

Vedení Amfory ale s největší pravděpodobností ctí presumpci neviny. I přes tato skandální obvinění totiž Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová dostali pozvání na další zahraniční výlet. Tentokrát do Lichtenštejnska, kde se členové Amfory v neděli utkali s tamějšími hvězdami. A zatímco Řepka proháněl míč po hřišti, Kristelová měla podle informací Expresu mít na starosti slavnostní výkop, který v minulosti prováděly hvězdy formátu Karla Gotta, Jiřiny Bohdalové či Heleny Vondráčkové.

A zatímco Řepka s Kristelovou si výlet v zahraničí užívají, Erbová doma trne hrůzou, zda se někde na síti znovu neobjeví nějaký ji dehonestující inzerát. Ale opakovaný vtip přestává být vtipem, a pokud jde opravdu o náhodu, takovou zápletku by snad nevymyslel ani Arthur Conan Doyle.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:25 5. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  55
 • Super
  18
 • Sladký
  13
 • Cože
  11
 • Haha
  9
 • Tvl
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat