Tohle Myslivcová nedomyslela: Fotku s popálenou Natálkou musela smazat

19. září 2016
Dominika Myslivcová názorně předvedla, jak se politické body nesbírají. Blondýnka, která před několika týdny oznámila kandidaturu v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci totiž zveřejnila snímek s popálenou Natálkou jako důkaz, že není rasistka. A právě kvůli rasistickým komentářům musela snímek záhy smazat!

Pokud Dominika Myslivcová chtěla udělat průzkum svých fanoušků, lepší test si nemohla zvolit. Poté, co na svém facebookovém profilu zveřejnila snímek tragicky popálené Natálky, rozjela se vlna, kterou nedokázala ukočírovat.

A Myslivcová udělala něco nepochopitelného. Místo toho, aby si stála za svým názorem, fotku smazala.

Po té neskutečné nenávistné lavině jsem se rozhodla fotku s Natálkou sundat, to co jste někteří opět předvedli, mě znovu přesvědčilo o tom, že v lidech je neskutečné množství zloby a nenávisti. Lidé kteří něco takového vůbec dokážou napsat, jsou normální hyeny,“ rozčílila se blondýnka, které ale nevadí kandidovat za Úsvit, jenž se v dobách, kdy stranu ještě vedl Tomio Okamura, netajil silně protiromskou rétorikou.

Až s uprchlickou vlnou se pro pro Úsvit nepřítelem číslo jedna stali muslimové, proti jejichž hodnotám se ostře ohradila i Myslivcová svou písní Změnu tu my nechceme.

To, že mi nadáváte, beru jako součást svého života, ale plivat nadávky po malé holce je trochu přes čáru! Bez ohledu na to, z jaké rodiny pochází a jakou má barvu kůže, pořád je to jen malá holčička, která se provinila jen tím, že se vůbec narodila. Žádné děti by neměly trpět za prohřešky dospělých ať už jsou černé, bílé nebo žluté,“ pokračovala Myslivcová s tím, že se opravdu nepotřebuje zviditelňovat tímto způsobem.

Empatii mám v sobě odjakživa a dětem jsem pomáhala vždy,“ nezapomněla dodat blondýnka.

Až příště bude chtít Myslivcová nahnat nějaké politické body, měla by o radu poprosit Zdeňka vysílám z bazénku Škromacha, který je v tom přeborník. A když už si uvědomí, že šlápla vedle, neměla by ustupovat tak rychle. Navíc, když kandiduje za Úsvit, nemůže očekávat, že její voliči roztají nad snímkem s popálenou romskou holčičkou Natálkou Sivákovou, na jejíž dům v roce 2009 zaútočili neonacističtí žháři.

Kdyby si totiž žháři neodpykávali svůj trest za svůj ohavný zločin, nejspíš by byli s ní na kandidátce. To si ale bohužel Dominika neuvědomuje. A nebo nechce.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:02 17. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 122
  • 47
  • 36
  • 25
  • 23
  • 23
Komentáře