Pátek 4. prosince 2020, svátek má Barbora
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Rok Dominiky Gottové: Po útěku od manžela se stavěla na nohy, teď ji čeká zase to stejné zlo

  Už to vypadalo, že se jí daří postavit se na nohy, Dominika Gottová se ale znovu vrátila ke svému muži Timovi Tolkkimu a spolu s ním začala hledat vrtkavé štěstí. V úterý dokonce zmeškala let z Helsinek do Prahy.

  Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) si své problémy dlouho nechtěla připustit, pak ale přišel zlom. Loni v záři Dominika Gottová (47) poprvé promluvila o své závislosti a slíbila, že nastoupí léčbu.

  „Neměla jsem lehké období a vím, že mám problém. Rozhodla jsem se podstoupit léčebné terapie a zbavit se závislosti na alkoholu a na lécích. A to jsem také tátovi slíbila. Chci, aby mi bylo zase dobře,“ slibovala v září loňského roku Dominika, kterou otec ještě za svého života k tomuto kroku marně přesvědčoval několik let. Dokonce jí mnohokrát léčbu ve Finsku financoval, ona ji ale nikdy nenastoupila.

  „Pan Gott s Dominikou na toto téma hovoří poslední dva roky. Již mnohokrát se ji snažil přesvědčit, aby svůj problém s alkoholem co nejrychleji řešila a podstoupila léčení. Ona to však vždy odmítala s tím, že není alkoholička a žádný problém nemá. Teprve až po její poslední návštěvě v Praze ji pan Gott přesvědčil, aby léčbu nastoupila. Proto je rád, že se skutečně rozhodla vyhledat odbornou pomoc, s čímž jí velmi pomáhá i Gottova manželka Ivana,“ prozradila tehdy Mistrova mluvčí Aneta Stolzová.

  Ačkoliv Dominika Gottová svému otci slíbila, že léčbu nastoupí, nestalo se tak. A to i když pro ni otec ještě za svého života vybral vhodné zařízení. Dominika se tehdy po návratu do Finska rozhodla, že abstinovat zvládne sama.

  Důvěru veřejnosti si získala, když začátkem prosince loňského roku odešla od svého manžela Tima Tolkkiho (54) a rozhodla se v Praze začít od nuly. Ubytovala se u zpěvačky Šárky Rezkové, našla si práci, a přestože pracovala v centru Prahy, noční život ji nelákal a ze zaměstnání jezdila vždy domů.

  Zlom přišel v polovině ledna, to když se v Praze objevil Timo Tolkki, sice mu tehdy vzkázala, že ho vidět nechce, ale z letiště za ní vyrazil přímo do práce, kde si odmítnutí vyslechl z očí do očí. Ani to ho ale nepřesvědčilo k tomu, aby nechal svou ženu na pokoji, a rozhodl se, že získá její srdce zpět.

  I když na konci února Prahu opustil a kvůli pandemii koronaviru se nemohl dlouho vrátit zpátky, při první příležitosti byl zpět. A právě tehdy se mu, zdá se, podařilo Dominiku zlomit, přestože v Praze zůstal pouhý týden a znovu se vrátil do Finska.

  „Kdyby Timo nepřiletěl do Česka, Dominika by se nejspíš definitivně postavila na vlastní nohy. Ona je ale závislá i na Timovi. Jeho příletem do Česka to s ní začalo jít z kopce a bylo jenom otázkou času, kdy do toho zase definitivně spadne,“ říká zdroj z jejího okolí, jehož slova se nyní naplnila.

  Dominika Gottová před několika dny odletěla do Finska s tím, že Tima stále miluje a zkusí to zase dát dohromady. 

  „Roční odluka ukázala, že Tima stále miluji, ačkoliv se loni staly velké chyby v našem vztahu. Chci tomu dát znovu šanci, ale nedokážu teď říci, jak to bude dál,“ sdělila Expresu Gottová, která odmítla nabídku léčby v Německu a znovu se vrátila do starých kolejí.

  To je zřejmé i z událostí posledních dní. Ačkoliv se měla v úterý vrátit zpátky do Prahy a měla i koupenou letenku, svůj let zaspala. Byla údajně společensky unavená, že ignorovala i nastavený budík. Poté se svěřila, že si vzala silný prášek na spaní kvůli nervům. Nicméně ten rozdíl je viditelný na první pohled, zatímco v Praze byla soběstačná, ve Finsku si s Timem zažádali o sociální byt a budou žít za přispění státu.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  TEST televizorů: Nevyznáte se v široké nabídce? Pomůže vám náš velký přehled

  Premium Od 3 190 do 62 990 korun. Všechny zobrazovací technologie, všechny televizní operační systémy a jedenáct vybraných...

  Jak vydržet v ledové vodě? Finta je jednoduchá, popisují otužilci

  Premium Klepat se zimou tak, že si nedokážete zavázat ani tkaničky u bot, a přitom se tomu smát? I to dokáže koupání v ledové...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 4. prosince 2020, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz