Sobota 4. dubna 2020, svátek má Ivana
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Dominika Gottová opustila manžela. Ten pije, chce se zabít, hledá holky a chce peníze. Vše online

  Sebral jí údajně všechny šperky, cennosti, peníze, a dokonce ho našla v posteli s milenkou. Dominika Gottová (46) opustila manžela, finského metalistu Tima Tolkkiho, a bude rozvod. Odešla ze společné domácnosti a Tolkki řeší krizi po svém. Shání peníze do Mexika, pláče na síti, a dokonce se chtěl zabít. A to vše v přímém přenosu.

  Předně je však třeba říct, že finský hudebník Timo Tolkki (53), který se nejvíce proslavil ve finské metalové kapele Stratovarius, dlouhá léta bojuje s depresemi a bipolární poruchou, nejednou má za sebou nervové zhroucení.

  Je tedy nasnadě počítat s tím, že když se v jeho životě odehraje tak významná změna v podobě manželčina útěku, neponese to zrovna nejlépe. Dominika Gottová deníku Blesk potvrdila, že od manžela odchází nejen proto, že po ní chtěl, aby vybojovala půlku Bertramky po svém otci Karlu Gottovi (†80).

  Tehdy se prostřednictvím Gottové nechal slyšet, že z dědictví po slavném zpěvákovi dostali málo a rád by, aby Ivana Gottová prodala Bertramku a peníze rozdělila mezi Gottovy dospělé dcery. Dominika, jeho nejstarší, manželovo tvrzení odmítla a pohrozila mu, že jestli v tom bude pokračovat, odejde od něj.

  A stalo se tak nejen kvůli neúctě vůči jejímu otci.

  Dominika Gottová deníku Blesk sdělila, že manžela opustila pro jeho dluhy, pití a také proto, že ji okradl. A Timo Tolkki rodinné eskapády řeší veřejně na Facebooku.

  Zatímco z jeho profilu se může zdát, že mraky jeho statusů jsou staré už třeba půl roku, jelikož je jich tolik, ve skutečnosti je to tak, že za jeden den je schopen na Facebook napsat deset postů o tom, jak se zrovna cítí a co prožívá.

  Sedmadvacátého listopadu svým fanouškům oznámil, že z důvodů, které nemůže říct, se cítí naprosto hrozně, pročež lidé ve vlákně se dotazovali, co se stalo. Tolkki na to neodpověděl a následovalo několik statusů psaných Caps Lockem, kde se svěřil, že je „fucking drunk“, což bychom slušně řekli „na šrot“, a že ho Dominika opustila.

  „Moje žena mě právě opustila,“ napsal si Tolkki několikrát na síť a dodal, že je opilý. Lidé v diskuzi mu radili, že alkohol nic neřeší, ti ostatní mu rovnou psali, že by se měl jít už konečně léčit a může si za to sám kvůli alkoholu.

  „Prosím, řekněte mi, proč mě všichni, které miluji, nakonec vždy opustí?“ ptá se řečnicky Tolkki. Dále dodává, že někdo strašně důležitý ho za dvě hodiny opustí, načež po dvou hodinách následuje status, že se opět opil, protože to nezvládá.

  To vše ale píše během jednoho jediného dne a celé to pokračuje až do rána, kdy lidem píše, že je opilý, několikrát zopakuje, že ho žena opustila, a ráno o půl osmé poté, co celou noc psal statusy, se lidí ptá, jestli by mu někdo neposlal peníze na letenku do Mexika.

  Timo Tolkki
  Timo Tolkki
  Timo Tolkki
  Timo Tolkki
  Timo Tolkki

  Že to myslí vážně, je poznat z jeho dalších statusů, kde lidem píše, že potřebuje letenku do Mexika okamžitě a kdo mu chce pomoci, ať se mu ozve na e-mail. Peníze nakonec evidentně sehnal, respektive mu je někdo dal, protože následně oznamuje, že má letenku do mexického města Monterrey a brzy tam pojede.

  Zároveň se ptá, zda tam jsou „nějaké hezké holky“, takže by se snad mohlo zdát, že by si chtěl spravit náladu po krachu manželství.

  Nejspíše ale jen naoko.

  Dva dny předtím, kdy napsal, že ho Dominika Gottová opustila, se totiž na jeho Facebooku objevil status Tera Tolkkiho, Timova bratra, který píše vzkaz pro všechny fanoušky.

  „Jeho chování bylo dneska velmi znepokojující a vyhrožoval, že si vezme život,“ píše Tero. „Poté, co jsem zavolal na tísňovou linku a policie začala po Timovi pátrat, mi Timo sám zavolal a mluvili jsme spolu po telefonu. Timo má v sobě mnoho věcí, ale nikdy by se nezabil, nikdy by neudělal rodině to, co náš otec,“ pokračuje Tero.

  Otec bratrů Tolkkiových totiž spáchal sebevraždu. Když bylo Timovi dvanáct let, vyskočil ze čtvrtého patra svého bytu.

  „Timovi se v životě teď děje hodně osobních věcí, ale nakonec se vše vyřeší. Také pochopte, že Timo dnes měl hodně alkoholu, což se odráží na jeho chování. Ale nejdůležitější je, že mi slíbil, že si nikdy nevezme život,“ uzavírá Tero příspěvek a vyzývá ostatní, aby jej sdíleli.

  Timo Tolkki

  Zdá se ale, že moc pochopení mezi finskými fanoušky nenachází, Timo je v severské zemi „známá firma“.

  Většina z nich mu totiž píše, aby se začal chovat dospěle, šel se léčit, přestal pít, našel si práci a hlavně...

  Že si tohle celé zasloužil.

  Fotogalerie

  Premium

  KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

  Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

  Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 4. dubna 2020, svátek má Ivana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz