Středa 8. dubna 2020, svátek má Ema
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Zabiju se! Manžel Gottové Tolkki dělá scény na Facebooku. Nechlastej, darmožroute! píší mu lidé

  Timo Tolkki | foto: koláž

  Popravdě řečeno, napsat tento článek byla jedna z nejsložitějších věcí celého dne. Timo Tolkki (53), manžel Dominiky Gottové (43), totiž celý den umíral a pak vždy zase obživl na Facebooku, takže obsah textu a titulek jsme měnili asi pětkrát. Nyní vám přinášíme poslední verzi, kterou máme (ale za hodinu to může být jinak).

  Umřel jsem! Ne, teď vysílám živě! Sbohem! Jdu za otcem! Miluju vás! Zabil jsem se! Jdu se zabít! Claudia je na mě naštvaná! Jdu znovu vysílat! Sbohem!

  Tak se dá shrnout jeden jediný den v životě metalového hudebníka Tima Tolkkiho, od něhož před pár dny odešla jeho manželka Dominika Gottová.

  Dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta prožívá peklo na zemi. Nejenže se musela srovnat se smrtí svého otce, do toho řeší, co s ní a jejím manželstvím bude. Když Tima Tolkkiho poznala, byla z něj paf, protože byl plný života, nevypadal jako zpitá troska, uměl to s kytarou, hrál ve známé kapele.

  Ale co se z něj stalo za ty roky?

  Dnes obtloustlý metalista vysílá živě po nocích na Facebooku, brečí, že mu odchází žena, nemá peníze, musí se opíjet, aby přežil den. Tento „muž“ měl zachránit Dominiku před depresemi a alkoholismem?

  Sama Gottová se dušuje, že přestala pít před tátovou smrtí a chtěla by slib dodržet. Jenže doma by viděla jen otevřené lahve od vína, zpitého muže, který nemá práci a léčí se z maniodepresivní poruchy.

  Přitom i malé dítě ví, že při takových potížích by neměl na alkohol ani pomyslet. Natož do černých stavů dostávat ještě oslabenou manželku, která také nevěděla, co se sebou.

  Opilý blábolista z Facebooku

  „Jsem opilý a chtěl bych do Mexika,“ blábolí Tolkki během jednoho z mnoha živých vysílání, které bylo na několik epizod, otevřených lahví přibývalo a jeho odpudivost taky.

  Manžel Dominiky Gottové všechny svým vzhledem jenom děsí.

  Lidé ho prosili, aby se sebral, přestal pít a začal něco dělat, že mu pomohou. Z prosení přešli na krutou pravdu. Přestaň chlastat, darmožroute, píší mu fanoušci i obyčejní lidé do mnoha vláken pod jeho opileckými videi.

  Zkáza jménem Timo Tolkki ale nevnímá. Na Facebooku se svěřil, že za jeho výstupy se na něj naštvala jeho nová milenka Claudia Pearl z Mexika, která měla být tou, již Gottová našla u nich doma v posteli, jak souloží s Timem.

  To byla pro Dominiku poslední kapka a od opilce utekla za pět minut dvanáct, nyní bude podávat žádost o rozvod. Z Tolkkiho se mezitím stala tragická postava sociálních sítí, která vyhrožuje sebevraždou a lituje se.

  Buď mým kamarádem

  „Claudia je na mě za mé chování naštvaná, takže do Mexika neletím,“ plačtivě sděluje obecenstvu.

  Nějaký dobrák mu totiž poslal peníze na letenku do města Monterrey, ale Tolkki neměl ani na ubytování, tak na Facebooku sháněl někoho, kdo mu dá pokoj nebo vilu zdarma. Zájezd se ale podle Tolkkiho nakonec nekoná, protože nahrál asi osm vypitých živých streamů, kde předvedl, že opravdu není o co stát.

  Timo Tolkki

  Čím více se blížila večerní hodina, tím více pil a tím víc byl lítostivější, k večeru pak napsal, že do Mexika snad pojede a kdo chce být jeho kamarád, má se mu ozvat na e-mail. „Potřebuji vás,“ prosí Tolkki, ale je spíše poznat, že potřebuje další lahev vína.

  S postupující hladinkou a časem přešel k silnějšímu kalibru, a to ke smrti.

  „Tohle je konec, uvidíme se v nebi,“ napsal a poté zveřejnil, že zemřel. „Umřel jsem,“ zní jeho další status, kdy za pět minut zázračně obživl a vysílal další opilý stream.

  Timo Tolkki a jeho statusy

  „Je načase jít za mým otcem,“ píše dále pod parou. Jeho otec spáchal sebevraždu, když bylo Timovi dvanáct let. „Zeptejte se Claudie proč,“ oznamuje lidem a vinu tak přehazuje zase na dalšího člověka, nikoliv na sebe.

  Nechceme si z toho dělat legraci, ale Tolkkiho chování je těžko sledovat, tento článek jsme v redakci museli několikrát předělávat podle aktuálního stavu, jenž se měnil snad každých třicet minut.

  Poslední zpráva Tima Tolkkiho, psaná angličtinou, z níž je jasné, že nemohl vidět na žádná písmenka, je prosté: „Sbohem všichni!“

  Těžko hádat, co se stane za hodinu.

  P. S. Nezabil se. Letí do Mexika.

  Fotogalerie

  Premium

  KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

  Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

  Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 8. dubna 2020, svátek má Ema
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Černá kronika
 • Jen pro muže
 • Virál
 • Sport
 • Video
 • Telebrity
 • Tipy na dárky
 • jít naiDNES.cz