jít naiDNES.cz

Bertramku, nebo 50 milionů! Dominika Gottová chce tátovy peníze a žalovat Ivanu

Dominika Gottová chce podle svého manžela padesát milionů z dědictví po svém slavném otci. | foto: Profimedia.cz

Dominika Gottová (46) hodlá se svou macechou Ivanou Gottovou (43) bojovat o milionové dědictví. To alespoň tvrdí její finský manžel Timo Tolkki. Ten se o úmyslech své ženy rozpovídal pouhé tři dny po zádušní mši v katedrále svatého Víta. Gottova nejstarší dcera prý požaduje buď vilu na Bertramce, nebo dva miliony eur!

Dědictví po sobě sice Karel Gott se svými dětmi vyřešil několik let před svou smrtí, jeho nejstarší dcera prý ale není se smlouvou, již před lety podepsala, spokojená.

Její názor možná změnily informace, že její otec měl za svůj život vydělat přes miliardu korun. Nyní totiž hodlá jít do soudní pře s Ivanou Gottovou, která se ze ztráty svého manžela a otce svých dcer ještě nestihla ani vzpamatovat.

O tom, že Dominika není se svou částí dědictví spokojená, se rozpovídal její manžel Timo Tolkki.

„Podepsali předběžné vyrovnání. Byli u toho tak čtyři právníci. Musela to podepsat,“ řekl Tolkki pro TN.cz s tím, že si nemyslí, že je to fér.

Nemyslíme si, že je to fér. Sto tisíc eur, peníze, které dostala, to je docela výsměch. Hledáme vhodného právníka, který by nás zastupoval. Budeme chtít někoho, kdo by to udělal pro bono (bezplatně), protože si právníka nemůžeme dovolit. Nemáme moc peněz,“ dodal Tolkki, jenž naznačil, co po vdově po Karlu Gottovi budou chtít.

„Budeme chtít dva miliony eur, nebo dům na Bertramce. Dům by nám stačil. Myslím si ale, že takový případ by vzal každý právník,“ uzavřel manžel Dominiky Gottové.

Otázkou je, zda o jeho slovech ví sama Dominika. Ta se totiž v posledním rozhovoru nechala slyšet, že s manželem prožívají krizi a hodlá se přestěhovat zpátky do Česka, kde bude prozatím bydlet u své kamarádky.

Pokud by přece jen chtěla svou macechu zažalovat (smlouvu, která se přímo dědictví týkala, podepsala Dominika ještě za života svého otce), je otázkou, jaké by měla u soudu šance.

Nutno říct, že vila na Bertramce, roubenka v Doubici a i další nemovitosti, které Karel Gott měl, jsou již dávno přepsané na Ivanu Gottovou.

Dominika by tak možná měla nárok na část tantiém, pokud ovšem i ty nebyly zahrnuté ve smlouvě, kterou před lety za přítomnosti právních zástupců dobrovolně podepsala.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat