Čtvrtek 30. května 2024, svátek má Ferdinand
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Komentář: Gottová je už přes čáru. Babiše vydírá mrtvým otcem a chce přednostní vakcínu pro matku

  Karel Gott se svou nejstarší dcerou Dominikou | foto: Profimedia.cz

  Dominika Gottová (47), momentálně totální enfant terrible české společnosti, už se nežinýruje před nikým, zbytečné plivání na vdovu Ivanu Gottovou (45) i zneuctění památky zemřelého otce Karla Gotta (†80) dokázala zase překonat dalším kouskem, kdy citově začala vydírat premiéra země Andreje Babiše (66).

  Jak je jistě všem známo, tedy alespoň věříme, že je to obecně v povědomí, matkou Dominiky Gottové, první dcery největší hvězdy české hudby, je Antonie Zacpalová, Gottova dávná milenka, nyní šestaosmdesátiletá dáma a ve své nejslavnější době tanečnice, která Gottovi narozením dcery Dominiky zrovna radost neudělala.

  Měli spolu strávit jen jeden večer, kdy ona se k němu dostala jako jeho fanynka, ale nakonec z toho zbyla starost po celý Mistrův život.

  „Řekla jsem si, že je příjemné strávit večer s někým, kdo se mi líbí a s kým je mi dobře, zároveň jsem věděla, že pokud zůstane u toho jediného setkání, nijak mě to bolet nebude. V té době měl Karel objektů zájmu mnohem více a já si nedělala iluze, že by ze mě chtěl udělat svoji jedinou a oficiální přítelkyni,“ popsala jejich začátky pro Rytmus života Zacpalová.

  A rozhodně nemá problém mluvit o tom, že by Dominika Gottová byla plánovaný potomek. Možná že od těchto výroků a od tohoto vědění se pak odráží vše to, co se nyní z její strany děje...

  „Plánovaná nebyla,“ řekla Zacpalová, „ale stalo se to v době, kdy mi táhlo na osmatřicet let. (...) Zavolala jsem mu, že se mi narodila dcera a on je jejím otcem, reagoval velmi nepříjemně a praštil mi s telefonem. Nebyl v žádném případě připraven být otcem. Bylo to něco, co mu bylo vnuceno, musel se s tou realitou smířit, ale úplně to necítil. Ani moc nevěděl, jak se zachovat, jak ji vzít.“

  Jistě, nebylo by divu, kdyby po tolika výrocích slýchaných pořád dokola, které jsou navíc v české společnosti již nějak zlidovělé, v Gottově první dceři, jež je mu nejvíce podobná, zůstalo někde skryto nějaké sémě doživotní potřeby si vyřizovat účty. Ať už tím, že se Dominika spojí s milenkou z pravěku Alicí Kovácsovou a o zemřelé superstar vydají knihu plnou drbů, kde uvedou, že s Kovácsovou měl syna, aniž by o to vlastně někdo stál, nebo tím, že si Dominika „bere do huby“ památku svého táty, který se dokonce dočkal pohřbu se státními poctami, kdykoliv se jí to zrovna hodí.

  Jako nyní v případě toho, že Antonie Zacpalová onemocněla covidem-19, což je sice jistě nepříjemné, ale Zacpalová nemá s Gottem už dávno nic společného kromě toho, že Mistr se finančně postaral o to, aby matka jeho první dcery životně nestrádala.

  „Vzhledem k onemocnění mé maminky, paní Antonie Zacpalové, jsem se dnes obrátila na premiéra Andreje Babiše. Maminka na tom není dobře a pevně věřím, že se z nemoci covid-19 vyléčí. Dostala bohužel jen první dávku očkování a druhé se kvůli výpadku dodávek nedočkala,“ začíná odvážný e-mail podepsaný jménem Dominiky Gottové, u něhož má celá společenská obec novinářů pochybnosti, že ho psala ona.

  My už dávno moc dobře víme, že jejím jménem vystupuje jeden novinář snaživec, který za ni napsal tak blbou knihu, že jsme ji ani nikdo nečetli. Jejím jménem také neustále otravuje další konkurenční redakce posíláním usmolených tiskových zpráv, protože si myslí, že na Dominice vydělá peníze, zatímco ona ani není schopna poznat, jak velkou ovcí je na jeho pastvě.

  Pak je tu také její nový nápadník, který za ni už mluvil v případě jejího nedávného údajného kolapsu na Bulovce, nelze tedy vyloučit ani jeho neviditelný podpis na tomto e-mailu.

  Kombo těchto dvou existencí se neštítí ničeho, a to ani citového vydírání premiéra země Karlem Gottem, pro něhož Andrej Babiš nejprve navrhoval státní pohřeb, aby jej poté po kritice změnil na pohřeb se státními poctami.

  Nebylo to jen o tom, že by Babiš měl osobně rád Gottovu muziku, možná i má, my to nevíme, ale šlo zejména o to, že v roce 2019 zemřela jedinečná ikona české hudby a je to tak, že něco jako život, kariéra, pohřeb a odkaz Karla Gotta se ještě velmi dlouho nebudou v naší zemi opakovat.

  „Moje maminka dostala v lednu jen jednu vakcínu, další se kvůli výpadku dodávek nedočkala a nakonec se nakazila covidem-19, se kterým nyní bojuje. Její stav není dobrý a já se modlím, abych po nedávné ztrátě tatínka nepřišla také o ni. Tatínek si vás, pane premiére, velmi vážil, mimo jiné jste se ekonomicky podílel na několika jeho turné, což už jsem loni popsala ve své knize, a proto se na vás s touto akutní prosbou obracím,“ pokračuje dále e-mail podepsaný jménem Gottové.

  Jestli právě teď padáte ze židle, nejste sami. My všichni máme rodiče a prarodiče ve věku nad osmdesát let, kteří jsou možná nakaženi covidem, možná ho prodělali a možná měli to štěstí, že se tomu vyhnuli, ale jako internetově schopnější děti a vnuci lamentujete nad systémem registrací, pozdních dodávek a zpovykaných prominentů, kteří si pro přednostní vakcíny chodí jako do sámošky.

  Ale asi vás nenapadne vydírat osobně premiéra tím, že máte slavného otce, že ne. Nebo ano?

  Aby to nevypadalo tak blbě, končí e-mail podepsaný Gottovou těmito slovy: „Nejde jen o mě, myslím, že píši za všechny, kdo chtějí ochránit své blízké. Udělejte, prosím, se svým týmem maximum, držím vám palce a jsem s pozdravem, Dominika Gottová.“

  No, za nás Gottová a její crew rozhodně nepíší.

  My také chceme ochránit naše blízké, ale na to se nepotřebujeme už poněkolikáté zviditelňovat posíláním tiskových zpráv (s hrubkami), dovolávat se zemřelých otců, promovat si v nich svou pomlouvačnou knihu plnou drbů na tátu, kterému nedáme svatý pokoj ani v rakvi, a spojovat jeho jméno se ženou, s níž již dávno sice nemá nic společného, ale měl tolik odpovědnosti, kdy ani jednu z nich nenechal strádat.

  Fakt se styďte. Všichni, kdo za tímhle stojíte.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:01 sobota 12. června 2021. Anketa je uzavřena.

  • Super
   80
  • Trapas
   68
  • Haha
   48
  • Cože
   25
  • Tvl
   24
  • Sladký
   13