Pondělí 27. března 2023, svátek má Dita
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Koukalová & Konečný: Dominiko, jediná pravda je, že národ si zaslouží vědět, kdy už toho necháte

  Dominika Gottová by měla přestat podléhat lidem, kteří na ní začali vydělávat. | foto: Ivan Kahún

  Dominika Gottová se vrátila do Česka, což je nejhorší rozhodnutí, jaké kdy mohla udělat, ale nekazí to jenom sobě, rozhodla se z nějakého důvodu potopit i památku svého otce. Vytáhla na něj, potažmo na vdovu Ivanu Gottovou, údajného nevlastního syna, zamíchala do toho zhrzenou milenku z pravěku Alici Kovácsovou a poslala to dokonce jako tiskovou zprávu do ČTK a všech médií. Je sice strašné to, co dělá, ale mnohem horší je, kdo to za ni dělá.

  Dominika Gottová se od prvního návratu z Finska do Česka snaží neúspěšně nastartovat jakoukoliv kariéru, ale bylo by snad lepší, kdyby nedělala nic. Když se spojí v životě ztracená dcera slavného otce, toho času bez práce a pod vlivem různých závislostí, s neustále otravující údajnou exmilenkou Alicí Kovácsovou, která nyní žije na Kanárských ostrovech, a několika ziskuchtivci v pozadí, vznikne z toho hrůzostrašná mediální slátanina, jako byla její tisková zpráva o tom, že Karel Gott by měl mít syna.

  Vyznění předmětné zprávy je výstavní blábol, v němž tvrdí, že „má důkazy, ale nemůže to potvrdit, musí to potvrdit ten, kdo to potvrdit nechce“. Vypadá to, jako kdyby to psal její opilý manžel na své první lekci češtiny s Macurou u něj v paletovém domečku a pouštěli si u toho píseň To musím zvládnout sám. Celý text je jednoznačný útok Alice Kovácsové vůči Ivaně Gottové a naprosto nepokryté zvelebování této exmilenky z pravěku.

  Dominika za to bude mít dva měsíce co do huby, Kovácsová zase vyleze zpod odkrytého kamene a redaktor si do CV přidá speciální dovednosti: psaní beletrie.

  Mistr byl za svého života zvyklý na ledasco, i na to, že se z různých koutů vynořovaly různé ženy, které tvrdily, že s ním mají dítě. Vrcholu dosáhla německá bláznivka Hannelore Uhl, která na Gotta číhala na Bertramce za stromem, přepadávala Ivanu Gottovou a tvrdila, že jeho děti nejsou jeho, že je má s Ježíšem, a podobné psí kusy. Novináři si vždycky potají přáli vypátrat jeho dalšího potomka, nejlépe syna, najít tvář, která mu bude podobná. Podobné choutky nastávaly například i u Wericha či Kemra, což je u tak slavných lidí celkem normální, že někdo čichá nějaké tajemství. Co normální ale není, je, že takové svinstvo vytáhne na Gotta jeho nejstarší dcera, o niž se celý život staral, v kombinaci s nějakou žárlivou paní z Kanárských ostrovů.

  Dominika je sice Mistrova nejpodobnější dcera, ale vždycky byla problematická, Gott ji musel v podstatě celý život sponzorovat, protože se o ni nedokázal postarat ani její finský manžel. Gott se na sklonku života nechal slyšet, že má obavy z toho, co s ní bude, to ale chudák netušil, že mu spolu s lačnými lidmi ještě začne kopat do rakve.

  Jak uspět prodáváním drbů na slavného otce

  Gott celý život Dominice posílal tučnou apanáž, ta před jeho smrtí souhlasila s vyplacením jednorázové částky, čímž se vyřadila z dědictví, ale kam ty peníze zmizely, to ví jen ona, Timo Tolkki a obsluha několika motorkářských barů v okolí Helsinek. Po jeho smrti už nemá oporu, která by vše zalepila, a jak všichni víme, dobré vztahy nemá ani s Ivanou Gottovou, proto se všichni zaměřili na to, jak si Dominika povede, takže jistou míru tlaku od veřejnosti tady uznat lze. Je fér říci, že už proto byla v nevýhodném postavení, protože každý čekal, kdy selže. Gottová tady přes třicet let nežila a je teď spíše jako trosečník, nemá kontakty ani nezištné přátele, na něž by se mohla s důvěrou obrátit, nemá pořádné vzdělání a praxi a vzhledem k tomu, že se nechala zatáhnout do jednostranné bulvární války s Ivanou Gottovou, její jméno všechny spíše odrazuje a v podstatě se ukázalo, že tady nemůže pracovat ani v řeznictví.

  Jenže kde vzít na živobytí?

  Chytla se proto lidí, kteří to s ní nemyslí upřímně dobře, uvěřila tomu, že když bude hanět Ivanu a sama se pokusí zveřejňovat detaily z otcova života, že takhle uspěje a něco si vydělá. Její potenciál se ale vyčerpal po pár týdnech, kdy vytáhla na otce a jeho manželku pár drbů a narvala to do literárního braku, který za ni psal stínový autor, ten stejný, jenž má na svědomí stejně tak umazanou tiskovou zprávu o údajném synovi.

  Nejhorší na tom je, že všichni, kteří za tím stojí, do toho zatáhli nějakého jedenáctiletého kluka, který absolutně nemá tušení, co si myslet a jakou v tom hraje roli. Upoceně tristní je taky její způsob obhajoby, kdy tvrdí, že chce znát pravdu, že právě proto vytahuje spekulace. V naší branži všichni vědí, že tyto nápady nejsou z její hlavy, možná ji vede nějaká pomsta vůči maceše, ale loutkářem je někdo jiný, možná také vydavatel knihy, který očekává výnosné zisky před Vánoci.

  Smůla, kvůli jejím dalším kejklím tu knihu stáhli z prodeje, bodejť, nikdo soudný to nemůže brát vážně.

  Odpudivá motivace, která bude mít nedůstojný konec

  Asi se ptáte, jak to celé vlastně vzniklo?

  Dávná a údajná bývalá milenka zavolá jednomu novináři, který jménem Gottové píše knihu plnou drbů o jejím otci, a řekne mu, že má pro něj fotografii, na níž je Karel Gott ve společnosti malého kluka. K příběhu přihodí nějakou ohranou story o múze a velké lásce, ale paradoxní na celé té věci je, že kniha vyšla asi před půl rokem a o údajném synovi jsou tam asi tři strany, ale protože tu knihu skoro nikdo nečetl, a to ani novináři, jelikož je to nezajímalo, musí to tahle skvadra „tři z tanku a kluk“ sesmolit znovu a poslat to jako tiskovou zprávu.

  Gottová a ta parta jsou všichni krajně nedůvěryhodní, což se ukázalo nedávno, když chtěli nemocnici, kde pracuje Gottův lékař Marek Trněný, předat výtěžek z prodeje knihy, ale vedení je vyfackovalo ven a nemocnice peníze odmítla. Jejich motivace totiž lidem přijde odpudivá a nedůstojná a toto byl akorát důsledek.

  Zřejmě si teď celkem logicky kladete otázku, proč tedy o tom my píšeme, když by se tomu neměla věnovat pozornost?

  Karel Gott i jeho rodina jsou vždy středem veřejného zájmu, a když jeho dcera vydá takovéto prohlášení, informujeme o tom bez toho, aniž bychom předjímali, že je to pravda. Proto jsme i zpětně Gottovou konfrontovali rozhovorem a celé pozadí pak vysvětlujeme tímto komentářem. Z naší praxe navíc tušíme, že příběh Dominiky Gottové bude mít smutný dojezd, až dojdou historky na Karla, dojdou i penězovody.

  Gottová by se hlavně měla rozvést s Tolkkim, vrátit se do Finska, získat nějakou práci a bydlení a zkusit se usmířit s Ivanou, která jí jako jediná opravdu může pomoci. Dominika není zdatná v mediální komunikaci, když jí někdo napíše nějaké prohlášení, i tak to z ní leze jako z chlupaté deky, ale absolutně jí uniká schopnost postřehnout, že se z ní stává českou veřejností nenáviděná osoba. Její obraz se rovná katastrofě, má image neupravené padesátnice, kterou pronásleduje věčně opilý finský manžel, ničí památku nejuctívanější české hvězdy a zneužívá ji každý, kdo jí slíbí měšec.

  A nejhorší na tom je spojení těchto motivací: Jedna není schopna vytvořit si nějaký respektovaný status, druhá chce jenom zasmrdět jakousi pomstou s údajným synem a třetí to celé chce prodat. Nad těmi všemi vítězí zase a jenom Ivana, která odmítla vidle na přehazování tohoto hnoje. Rádi bychom se vás, Dominiko, zeptali, kde sama se s tímto přístupem vidíte tak za pět let?

  Na Kanárských ostrovech u vaší hrdinky to asi nebude, že?

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 19. dubna 2021. Anketa je uzavřena.

  • Super
   704
  • Trapas
   152
  • Haha
   50
  • Tvl
   47
  • Cože
   34
  • Sladký
   27
  Vybrali jsme pro vás

  Finsko není mistr světa ve vzdělání. Naopak. Mýtus, který trval 20 let, padá

  Premium Ještě nedávno se do Finska jezdilo jako na safari, aby jiné země okoukaly tajemství tamního školství, nejlepšího na...

  Revma vzniká v plicích. Nyní došlo ke zlomu v léčbě, říká profesor Vencovský

  Premium Bolest, ztuhlost, otoky a deformace kloubů, především na rukou. Tak si většina lidí představuje revmatoidní artritidu,...

  V Česku neměl šanci, v cizině metastázy zmizely. Léčbu hradí pojišťovna

  Premium Na rakovinu prostaty umírá v Česku asi 1 500 mužů ročně. Když vyčerpají všechny metody léčby, nezbývá jim než čekat na...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 27. března 2023, svátek má Dita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz