jít naiDNES.cz

Díky Mostu! rozjela byznys. Dominika Býmová má vlastní značku oblečení

Dominika je velmi krásná a talentovaná. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Už ve svých deseti letech si zahrála ve veleoblíbeném seriálu Zdivočelá země, proslavila se ale až díky roli servírky Romany v seriálu Most! A svou rychle nabytou popularitu dokázala Dominika Býmová vytěžit na maximum. Krásná herečka rozjíždí vlastní značku oblečení a přiznává, že bez Mostu! by si tak velkou kampaň dovolit nemohla!

Dominika Býmová si sice zahrála v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Přístav, Modrý kód, Kapitán Exner, V.I.P. vraždy či Rapl, proslavila se ale až díky Mostu!

Od té doby se nabídky na další role jen hrnou. Nyní přišla dokonce i vysněná filmová role, o níž zatím nemůže mluvit. Mimo to se jí otevřely dveře, o kterých se jí předtím ani nezdálo. Krásná Býmová totiž v prostorách F.designers představila vlastní kolekci oblečení White Sage.

„Prvotní myšlenka vznikla loni v létě. Založit ekologickou módní značku bylo přirozené vyústění mého životního stylu, protože pro mě je důležité nejen co do svého těla vkládám, ale i co si oblékám. Dlouho jsem hledala značku, která by byla vyrobená z přírodních materiálů a na druhou stranu, aby to byly ženské střihy. Aby oblečení bylo nositelné a já nebyla etno. Když jsem nemohla nic najít, začala jsem chodit na kurzy šití a módní tvorby, protože pro mě šlo o neznámou sféru. Začalo se to pomalu skládat, až vznikla moje módní značka,“ svěřila se Býmová, která přiznává, že nebýt popularity z Mostu!, o něčem takovém by si mohla nechat jenom zdát.

„Původně jsem nepočítala s tím, že to rozjedu tak ve velkém. Chtěla jsem udělat oblečení, které budu nosit ráda já a které třeba udělá radost i ostatním ženám. Chtěla jsem ho vyrábět mezi zkouškami. Hezky potichu, poskrovnu. V lednu pak vyšel Most! a hned nato navázala má první kolekce, tak se to svezlo na té velké vlně,“ přiznala krásná herečka, která vše hradí z vlastní kapsy.

„Nejde o levnou záležitost, ale naštěstí nemusím platit kamenný obchod. Prodávám skrz svůj e-shop, Instagram a kolekci mám vystavenu v F.designers, kde si ji budou moct zákaznice osahat a vyzkoušet,“ vysvětlila Býmová.

Fotogalerie

Komentáře