jít naiDNES.cz

Frolík a Kobzanová kupovali na Instagramu auto za 6 milionů. Kdo doma drží kasu?

Frolík si vysnil luxusní auto. Povolí mu ho Kobzanová? | foto: Koláž Expresu

Diana Kobzanová drží Michaela Frolíka pěkně zkrátka. Ten si sice díky svému hokejovému umu vydělal téměř 700 milionů korun, zdráhá si ale plnit své klukovské sny. Například o vysněném autě si může nechat zdát!

Michael Frolík by si měl vzít příklad z Ondřej Pavelce. Ten si totiž před několika dny splnil sen a za pět milionů korun si pořídil luxusní vůz Bentley Continental GT W12.

O něčem takovém si opora Calgary Flames může nechat zdát. To alespoň vyplývá z komunikace mezi ním a Dianou Kobzanovou, kterou bývalá královna krásy zveřejnila.

Ta totiž v Calgary, kde s Frolíkem a jejich dcerkami bydlí, vyfotila Lamborghini Urus s tím, že toto auto – na rozdíl od otřesných placatých angličáků, co řvou až za roh – ano.

Na to jí měl odpovědět Frolík s tím, že právě tento vůz je jeho snem, ale stojí šest až sedm milionů korun, načež mu měla Kobzanová napsat, že si ho může koupit, protože není trapný.

K plnění snů ale s největší pravděpodobností nedojde. Alespoň to jde vyčíst z vyjádření samotné Kobzanové. Když se jí na luxusní bourák začalo ptát více fanoušků, rozhodla se všechny ujistit, že se miliony utrácet nebudou.

„Prosím vás, nekupujeme. To je dražší než 2kk,“ vysvětlila Diana, jíž musíme dát za pravdu. Hůře by Frolík své těžce vydělané miliony investovat nemohl. 

Snad se s jejím rozhodnutím smíří i Frolík, který by si už jenom za svůj výkon během letošního mistrovství světa v hokeji nějakou odměnu zasloužil. Se čtrnácti body a sedmi góly patří k nejlepším hráčům národního týmu.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat