Jménem naší rodiny... Kobzanová napsala za Frolíka vzkaz fanouškům. A všichni jsou v pozoru!

Připisuje si Diana Kobzanová Frolíkův úspěch? Podívejte se, co vzkázala. | foto: Instagram Diany Kobzanové

Co zápas, to gól. A ne jeden! Michael Frolík je bezesporu nejproduktivnějším hráčem české hokejové reprezentace. Za dva zápasy dal tři góly a připsal si jednu asistenci. Zatímco opora Calgary Flames skromně mlčí a soustředí se na další zápas, ozvala se matka jeho dvou dcer Diana Kobzanová. Ta jeho úspěchy částečně připisuje sobě!

Loni sice Michael Frolík dal před národním mužstvem přednost své rodině a na mistrovství světa v hokeji nenastoupil, letos se ale rozhodl obléknout národní barvy.

A fanoušci z jeho výkonů šílí! Rodák z hokejového Kladna, jemuž se zamlada přezdívalo Baby Jágr, totiž dokazuje, proč patří mezi opory Calgary Flames.

Za dva zápasy nastřílel Frolík tři góly, čímž se stal nejlepším střelcem národního týmu. V sobotním zápase Česka s Norskem, které naši hoši doslova přestříleli 7:2, se stal nejlepším hráčem na ledě, čímž si vysloužil hodinky, jež mu předal Jaromír Jágr.

A zatímco zraky fanoušků se upírají právě na Frolíka, od něhož odteď všichni očekávají minimálně jeden gól v každém zápase, ozvala se jeho partnerka Diana Kobzanová. A její slova baví. Nepřímo si totiž připisuje jeho úspěchy.

„Jménem naší rodiny vám chci poděkovat za hezké zprávy. Michal je za poslední dva zápasy moc rád, ale vzkazuje, že je to teprve začátek. On moc na sdílení na Instagramu není, ale tlačím ho, ať taky něco přidá a všechny vás aspoň pozdraví. Teď je na prvním místě národní tým a vše okolo včetně Instagramu jde stranou. A tak to má být,“ napsala Kobzanová a do tohoto momentu by si jeden řekl, že jen za svého stydlivého a zdrženlivého partnera předává vzkaz. 

Bohužel tím její zpráva nekončila. Kobzanová totiž naznačila, že za Frolíkovým úspěchem stojí její nesobecké rozhodnutí. 

„Vidíte, jako správná žena jsem i s dětmi v dostatečné vzdálenosti, ať má svatý klid. Jinak by hrozilo, že přes den bude po Bratislavě lítat za dětmi a večer za pukem,“ napsala rádoby vtipně Diana, která si tak možná rýpla do manželek, jež se svými muži do Bratislavy jely.

Nutno říct, že je to jenom potvrzení toho, kdo u Frolíkových nosí kalhoty. Už loni Kobzanová všechny fanoušky národního týmu překvapila, když právě ona oznámila, že se Frolík mistrovství světa nezúčastní. 

„Já si na oznamování jiných stavů nepotrpím, není to nakažlivá choroba, takže se hlásit nemusí, ale... Frolda letos chtěl moc jet na nároďák, nakonec se rozhodl, že nechce odjíždět od malinkého mimina a dá přednost rodině. Proto myslím je fér, abyste to od nás věděli dřív než z médií,“ napsala tehdy Kobzanová, jíž fanoušci jednohlasně vzkázali, že její partner je už dost velký na to, aby to oznámil sám. 

Jiní si dodnes myslí, že účast mu zakázala právě Diana. Pokud je tomu tak, můžeme být rádi, že letos mu cestu do Bratislavy povolila. Snad ho předčasně nepovolá domů...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat