jít naiDNES.cz

Kámoška Slovákové, kterou ve Varech balil Hrdlička. Co je zač paní Limberská?

Kdo je paní Limberská? | foto: Instagram

Poslední květnový den si pro svou svatbu na ostrově Mauricius vybrali fotbalista David Limberský (35) a jeho krásná přítelkyně Lenka Olbertová (35). Vzhledem k tomu, že se jedná o největšího sígra české kopané, měli bychom si představit jeho novomanželku. Co je vlastně zač „paní Limberská“?

David Limberský svou lásku Lenku Olbertovou požádal o ruku v roce 2018. Na veřejnosti se spolu jako pár začali objevovat rok předtím.

V roce 2016 to ale na Lenku na filmovém festivalu v Karlových Varech zkoušel nejsvalnatější český moderátor Michal Hrdlička. Ale ostrouhal...

Lenka si tehdy na karlovarský festival vyjela se svou kamarádkou Nelou Slovákovou, dnes známou blogerkou, kterou si můžete pamatovat z reality show Hotel Paradise.

Hrdličku potkaly Nela i Lenka v baru Finlandia. Podle serveru eXtra.cz to tehdy opilý moderátor zkoušel nejprve na Slovákovou. U ní nepochodil, a tak zaměřil svou pozornost na její kamarádku Lenku. Té Hrdličkův zájem očividně nevadil. I tak ale moderátor z divoké párty tenkrát odešel „bez úlovku“.

Větší dojem na ni udělal „Limba“, který je kvůli svým prohřeškům na trávníku i mimo něj často označován za největšího sígra českého fotbalu.

David Limberský se svou láskou

David Limberský se svou láskou

Fotbalový rebel má z předchozího vztahu s přítelkyní Míšou dvě děti. Vypadá, že jeho osudovou ženou je ale půvabná Lenka. Zamilovaný pár dlouho dopředu věděl, že svatba neproběhne v České republice. Od začátku oba dva preferovali exotické prostředí. 

„Modelka a sportovec je trošku klišé. Já jsem ale tehdy ani nevěděla, kdo to je, když jsem ho poznala,“ svěřila se nedávno pro deník Aha! Limberského láska Lenka.

Jakmile Lenka Limberského detailně poznala, v tu ránu se do jeho povahy zamilovala. Svého miláčka podporuje na stadionu a hrdě dokonce nosí tričko s nápisem „Limberský, ty jsi hovado“, čímž vyjadřuje souhlas s jeho výstřelky.

Lenka svého milého podporuje.

Lenka svého milého podporuje.

Nedávno vyšla najevo informace, že Lenka Olbertová, která v minulosti soutěžila na Miss Praděd či Miss Eurosport, měla blízko k tomu, aby se stala sportovní moderátorkou na Nově

Její místo ale nakonec zaujala bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra Inna Puhajková.

„Po studiích v Brně jsem působila v Praze, kde jsem absolvovala školu pro moderátory. Byla jsem na stáži na Nově, měla jsem tam moderovat sportovní zprávy,“ rozpovídala se Lenka.

Nakonec se ale dočkala jen práce rosničky v krajské televizi ZAK, kterou zná jen málokdo.

„Puhajková byla pro Novu mediálně zajímavější tvář. Tehdy se rozešla s Jaromírem Jágrem. To místo dostala ona, tak to bylo pro mě takové menší zklamání,“ zavzpomínala Lenka.

Na nedávné rozlučce se svobodou to „Limba“ trochu přehnal a spolu se svým spoluhráčem Kayambou byl vyhozen ze strip klubu.

„Takový incident se tu stal poprvé. Kopačky (fotbalisté, pozn. red.) sem chodí málokdy. Limberský se choval jako kretén a Kayamba jako superkretén. Tak je vyvedli ven,“ řekl Blesku zdroj z podniku.

Dokáže Lenka fotbalového rebela zkrotit? 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 sobota 28. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  86
 • Tvl
  35
 • Sladký
  31
 • Super
  24
 • Haha
  24
 • Cože
  22
Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat