jít naiDNES.cz

Dara Rolins je stále sama! Odrazuje nápadníky drastickým stylem života?

Dara má neskutečně vymakanou figuru. | foto: Instagram

Je krásná, má dokonalou postavu a už skoro čtyřicet let se drží v českém showbyznysu a stala se jeho stálicí. Co chybí Daře Rolins (46), že se jí muži vyhýbají obloukem a žádný vztah není v dohlednu? Může za tím stát její postoj k životu, který jen tak někdo neskousne.

Zpěvačka Dara Rolins je už léta sexsymbolem mnoha mužů. Má pohlednou tvář, blond vlasy, hezká silikonová prsa a není na ní ani gram tuku. Co by za to jiné holky daly. Jenže ani to nestačí, aby byla sexy diva šťastná po boku muže, který se k ní bude chovat jako ke královně. 

Už jsou to dva roky, co se zpěvačka rozešla s raperem Rytmusem, který se už stačil oženit a stát se tatínkem malého syna Sanela. Dara ale neustále stojí na místě, ať už se to týká kariéry, ale především milostného života.

Zatímco její velké kamarádky v čele se Simonou Krainovou (46) mají šťastné rodiny, jezdí společně na dovolené, tráví spolu všechen volný čas, zpěvaččina náruč je stále prázdná. Sice sama říká, že si vystačí jen se svou dcerou Lolou, ale opravdu jí nechybí láskyplné objetí a pocit bezpečí u milovaného muže?

Zlí jazykové tvrdí, že může být problém ve zpěvačce samotné. Ona je totiž přísná nejen na sebe, ale má klást i vysoké nároky na své okolí.

Dara Rolins v kampani Šperky nejsou hřích

Dara je krásná žena, ale není na sebe a ostatní trošku přísnější?

Ona je už dlouhé roky vyznavačkou zdravého životního stylu. Nejí nic tučného, nic sladkého, nic smaženého, jí především jen saláty, aby nepřibrala, a do toho ještě cvičí každý den. 

Pro muže je to dost tvrdý oříšek, aby s ní udržel krok. Kdo by chtěl ženu, se kterou si nemůže dojít ani na normální večeři, protože je pozdě a kromě zeleniny si nemůže nic dát? To odradí nejednoho nápadníka, který by jinak se zpěvačkou chtěl být.

Veselé Velikonoce přeje Dara Rolins.

Dara je bezesporu krásná žena.

Ale přes její tvrdý dril nejede vlak a po čase to prý vyžaduje i po svých blízkých. Proč by se scházela s někým, kdo si před ní dá kachnu s osmi, a jí se z toho může dělat špatně? Možná by to chtělo trošku ubrat na nárocích a víc si užívat života. 

Vždyť je to krásná žena, která by si mohla dopřávat neřesti plnými doušky. A to nejen v jídle. Vždyť ta prodleva vztahu a pravidelného sexu už musí být nudná a deprimující. 

Fotogalerie

Komentáře