Krainová versus kamarádka Rolins: Konkurenční boj je stále neopustil?

Krainová a Rolins jsou věčné rivalky. Proč se nikdy neusmíří? | foto: Expres.cz

Bývaly nejlepšími kamarádkami, které bez sebe nedaly ani ránu. Šly z párty na párty, přehazovaly si kluky, užívaly si života. Teď si sotva přijdou na jméno. Už to vypadalo, že válečná sekyra mezi nimi byla zakopána, ale ten konkurenční boj zatím nenápadně sílí. Jaký krok se rozhodla udělat Simona Krainová (46), aby trumfla sokyni Daru Rolins (46)?

Před dvaceti lety byly kamarádkami na život a na smrt, ale dnešní doba jejich vztahu rozhodně nepřeje. Nejenže nevyhledávají svou společnost, ale dokonce mezi sebou, byť nenápadně, bojují. Kam až tato tajná válka může zajít?

Podle zákulisních zdrojů neměla Simona Krainová vydýchat, že zrovna její současná protivnice Dara Rolins získala kšeft, jemuž dříve vévodila ona sama.

Simona byla vždycky pyšná, že byla tváří jedné klenotnické firmy. Její billboardy byly snad všude a řidiči měli co dělat, aby nenabourali. Jenže teď firma dala přednost Daře Rolins, která je také velmi sexy a šperky dokáže prodat.

Sice si to „holky“ na veřejnosti přály a vzájemně se naoko respektují, ale ten konkurenční tlak mezi nimi má sílit, až se teď Krainová rozhodla nenápadně zakročit.

Možná aby měla nad Darou zase navrch, rozhodla se navrhnout vlastní kolekci pro pánské obleky Bernhardt. A tuto svou kolekci představí už během pár dní. 

Je to opravdu jen její touha stát se návrhářkou a poznat módu z jiné strany, nebo chce mít „poslední slovo“ před sokyní Darou? 

To už vědí jen tyto dvě bývalé kamarádky, jak to doopravdy mezi sebou mají. 

Fotogalerie

Komentáře