jít naiDNES.cz

Daniel Hůlka ukázal roztomilou dceru, bydlí stále v maringotce

Daniel Hůlka s dcerou Rozárkou | foto: Profimedia.cz

Napravený milovník žen Daniel Hůlka (51) se ukázal s manželkou Bárou (28) ve společnosti. Manželé s sebou vzali také dcerku Rozárku (1,5), které se oba rodiče nemůžou nabažit. I když stále žijí v maringotce, působí rodina spokojeně.

Muzikálový Dracula Daniel Hůlka se pochlubil rodinou na akci s názvem Zpátky do školy s Kapkou.

Zpěvákovi se role otce zřejmě zalíbila. Od té doby, co jeho dcera Rozárka přišla na svět, vypadá opravdu šťastně. A to i přes to, že stále žijí v mobilheimu. Dům v Jevanech, který Hůlka chce rekonstruovat, je stále neobyvatelný.

„Dům v Jevanech stále vysychá, takže není možné s ním něco dělat. Žijeme střídavě v mobilheimu a v pražském bytě. Už jsme si tak zvykli, ale jak to bude možné, začnu rekonstruovat,“ řekl Blesku zpěvák.

Proč nic nedělá s domem?

K mobilheimu si nedávno pořídil terasu.

Že ztrouchnivělou vilu v Jevanech opraví, už ale sliboval dávno. Daniel Hůlka se s cestovatelkou Bárou oženil před dvěma lety. Po roce a půl se jim narodila dcera.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat