jít naiDNES.cz

Jak to má Libuška s Vojtkem, který jí utekl s kamarádkou? Táta je to skvělý, zbytek neřeším

Libuška se stále usmívá. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Libuška Rohlíčková se sice před dvěma lety vdala za syna Evy Hruškové Zdeňka Rohlíčka, stále ale, jak se zdá, nezapomněla na zradu, které se na ní dopustili otec jejího syna Matyáše Pepa Vojtek s její kdysi nejlepší kamarádkou Jovankou, za niž ji frontman Kabátů vyměnil. Když jsme se jí na Vojtka zeptali, přiznala, jak to s ním má.

Předtím než Libuška Rohlíčková poznala otce své dcerky Elinky Zdeňka Rohlíčka, byla vdaná za Daniela Hůlku a Pepu Vojtka. Ani jedno z jejích manželství jí nevyšlo.

Zatímco Hůlka od ní utekl krátce po svatbě, protože se cítil svázaný, Vojtek jí po narození syna začal podvádět s její tehdy nejlepší kamarádkou Jovankou.

O tom, že se Pepa do Jovanky zamiloval, ji měl informovat, když v náručí držela jejich teprve čtyřměsíčního syna Matyáše.

Přestože od této zrady uplynulo dlouhých jedenáct let, jejich vztahy stále nejsou napravené.

„Jsme v kontaktu, protože spolu máme syna. Tam to začíná a končí. Co se týče jakýchkoliv věcí, které se dějí Pepovi, to neřeším,“ sdělila nám Rohlíčková, když jsme se jí pokusili zeptat, zda ví, že Pepovo a Jovančino manželství prošlo krizí.

„Je to jeho věc. Je to jedenáct let zpátky. Netýká se mě to, nemám právo do toho mluvit. Co potřebuju řešit, je Maty, když má nějaký problém, tak o tom s Pepou komunikujeme. Je to jeho táta. V tom nám to funguje skvěle. Celou dobu. Co se týče jeho soukromého života, jde to stranou,“ vysvětlila Libuška.

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat