Zemřel Dan Nekonečný (†52): Milovníka slunce a třpytek našli mrtvého v koupelně

26. března 2019
Daniel Nekonečný (†52), který proslul jako zpěvák, tanečník, velký showman a hlavně fanatik do ohně, třpytek a žluté barvy, zemřel. „Můžeme potvrdit, že jsme do ulice Na Vrchu na žádost Policie České republiky v úterý po 11. hodině vysílali koronera k úmrtí muže, ročník 1966,“ uvedla Jana Poštová, mluvčí pražské záchranky.

„Vrrrrrrrrrrrrr,“ přesně tímto pokřikem proslul věčný milovník žhavého slunce, ohně, žluté barvy a jižních rytmů, jehož show strhla i ty největší škarohlídy. Daniel Nekonečný, vlastním jménem Daniel Konečný, rodák z Boskovic, je po smrti. 

Jeho úmrtí potvrdila deníku Blesk pražská záchranka, na místě jsou podle informací Expresu od dopoledních hodin také policisté.

Zpěvák a frontman kapely Šum svistu zemřel v nedožitých 53 letech. Byl nalezen mrtvý v koupelně ve svém domě v pražských Řeporyjích. „Daniel Nekonečný už není mezi námi. Řeporyje se ponořily do smutku, odešla nejzářivější hvězda naší obce,“ řekl nám starosta zmíněné městské části Pavel Novotný. 

S expartnerkou Zuzanou Kardovou, s níž nežil zhruba pět let, vychoval její dceru Terezu, vlastní děti neměl. Nekonečný proslul výpravami za šamany do amazonských pralesů, známý byl i tím, že si míchal různé „divotvorné“ lektvary z bylin z těchto končin dovezených. Alespoň to o sobě s oblibou tvrdil. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:11 24. července 2019. Anketa je uzavřena.

  • 294
  • 247
  • 52
  • 45
  • 29
  • 24
Komentáře