„Hurikán“ Dalibor Janda pro Expres: Fanynky po mně házejí použité kalhotky

1. března
„Hurikán“ Dalibor Janda (65) je na vrcholu kariéry dlouhých čtyřicet let, jeho sláva ani po letech nezašla. Jeho hity stále táhnou, ale nejen ony. Fanynky po zpěvákovi s legendárním chraplákem stále šílí a nebojí se svou touhu předvést v živém přenosu.

Zpěvák Dalibor Janda neměl nikdy o fanynky nouzi. Byl to obrovský idol 80. let a pořád se to s ním táhne. I když už nevyhrává žádná pěvecká ocenění, své místo v showbyznysu stále má a stala se z něj stálice.

Fanynky pořád šílí po jeho nezapomenutelných hitech, kdy se pod jeho chraplákem propadají v kolenou a div neomdlévají, když vstoupí na pódium. Některé ale zašly ještě dál, nespokojily se jen s křikem, ale rády po něm hodily nějaký ten „dáreček“.

„Pořád se mi stává, že po mně ženy hází použité kalhotky. Především v létě třeba na festivalech, to je jich potom pořádná zásoba,“ smál se zpěvák v rozhovoru pro Expres.

A co s nimi pak dělá? „Neberu si je domů, jak si může někdo myslet. Já si jich vlastně vůbec nevšímám. Co by na to řekla manželka, kdybych je přinesl domů,“ rozesmál se Dalibor, kterému spodní prádlo nesmí přes práh.

„Co si jediné odnáším, tak jsou takové dárky jako plyšáci a tak. Dávám je domů do krabice, už jsme docela dost zavalení. Proto pak nějakou tu krabici vezmeme, manželka ty plyšáky vypere a obdarujeme děti,“ dodal.

Ten je sice pořád obklopen lačnými fanynkami, ale sám se už podivuje, jak jsou dnešní ženy emancipované. Že už vlastně muže v životě nepotřebují.

„O všechno se ženy dnes postarají samy. Dokonce si můžou udělat dítě ze spermobanky, nás už k ničemu nepotřebují, docela mě to děsí, co je dnes ještě možné,“ řekl s vážným hlasem Dalibor.

Chtěla snad po něm nějaká fanynka sperma, aby měla dítě a nepotřebovala k tomu tatínka? Nebo zůstávají u těch kalhotek, co po něm hází?

„K tomu se nebudu vyjadřovat,“ byl Janda tajemný jako hrad v Karpatech. Ale tvářil se potutelně, takže by se nebylo čemu divit, že by se ho nějaká žena opravdu zeptala.

Ale po žádných roztoužených obdivovatelkách netouží. Je spokojený v dlouholetém manželství. Po koncertech jezdí vždycky domů, alkohol nepije, takže nikde nepaří, a proč být někde s fanynkami? Sám říká, že už je přece důchodce.

Fotogalerie

Anketa

„Hurikán“ Dalibor Janda pro Expres: Fanynky po mně házejí použité kalhotky

Super 31
Haha 34
Tvl 11
Komentáře