Patrasová září štěstím: Už brzy se setká se svým italským hřebcem!

Dagmar Patrasová se těší na chvíli, kdy se zase uvidí s přítelem Vitem. „V létě jsme měli oba dost práce,“ vysvětlila. | foto: Koláž Expres.cz

Herečka Dagmar Patrasová (62) se už nemůže dočkat chvíle, kdy se zase uvidí se svým přítelem Vitem. Sympatický elegán totiž celé léto trávil v Itálii, hvězda dětských pořadů zase byla pracovními závazky připoutaná k Česku a těžko by hledala týden, kdy by mohla odletět na jih. Teď na podzim si to ale zamilovaná dvojice vynahradí.

„Uvidíme se až teď na podzim. Partner byl v létě hodně pracovně vytížen, ve finále já taky, nenašla jsem ani týden v kuse, abych mohla odletět. Rozhodně si to ale vynahradíme. Nejdřív přijede on sem a pak poletím já za ním,“ svěřila Expresu Dagmar Patrasová.

„Vánoce trávíme většinou všichni společně v Praze. Bez dětí to nejde, manžel, ten tráví Vánoce v Českých Budějovicích,“ smála se herečka. Nepřímo tak narážela na fakt, že Felix Slováček tráví svátky se svou mladou přítelkyní, výtvarnicí Lucií Gelemovou.

Známá herečka popřela, že by její rodinu v poslední době tížily nějaké problémy a naschvály. „Vztahy máme skvělé, dokonce bych řekla luxusní,“ pochvalovala si.

„Raduji se teď hlavně ze svých vnoučků. Je štěstí mít takové andílky. Jsem moc ráda i za to, že jejich maminky jsou v pohodě,“ dodala Patrasová, která má novou lásku. V restauraci Dream Food Bistro se zamilovala nejen do nového menu v italském hávu, ale i do „kapesní“ čivaví slečny, která patřila jedné z návštěvnic. „Nemůžu věřit, že to není ještě štěně, je tak malinká, tu bych klidně mohla sbalit do kabelky a jít,“ vtipkovala herečka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:28 7. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Trapas
  13
 • Sladký
  12
 • Tvl
  11
 • Haha
  9
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat