Zátiší s kabely a kelímkem je nejvíce: Proč Patrasová vzala do rukou jehlice?

Patrasová jede bomby: Svým Instagramem šokuje i baví. | foto: Instagram Dagmar Patrasové

Zatímco řada jejích vrstevnic má sociální sítě za ztrátu času a ďáblův nástroj, Dagmar Patrasová (62) si s nimi rozumí stejně dobře jako s věrnou parťačkou žížalou Jůlií. Není divu, že na nové snímky z dílny kreativní herečky poslušně čekají zástupy jejích fanoušků. Vždycky se je na co dívat!

„Work time,“ napsala Dagmar Patrasová k fotce, na níž pózuje společně s žížalou Jůlií. O růžového plyšáka, který jí vydělal miliony, tentokrát vůbec nejde, září hlavně jeho majitelka.

Oči přecházejí spíš z toho, jak se herečka vymódila. Outfit umně sladila se svou kámoškou, a tak o růžovou není nouze. Patrasová se evidentně inspirovala ve francouzských módních domech, výsledek si však upravila podle svých možností a vkusu. 

„Dádo, vypadáte jako pravá Francouzka! Jste prostě pravá dáma,“ nešetří chválou její fanynka Klára, která si Dádiny inspirace u věhlasných odborníků na módu, za něž jsou Francouzi považováni, rychle všimla. 

„Vy víte, jak nám zpříjemnit ráno,“ přidává se Robin.

„Pletete, potápíte se v akvárku, taháte moře do Prahy, Dádo, žasnu! Už se těším, co přijde příště,“ dodává Roman, který je podle všeho velkým obdivovatelem jejích počinů na Instagramu.

Nedivíme se! Její zátiší s pletacími jehlicemi, kam se kromě Patrasové a žížaly Jůlie vměstnal i plastový kelímek krčící se u sedačky nebo „soukabelí“ položené na zemi, to bere dech!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat