jít naiDNES.cz

Nadýchala dvě a půl promile! Za Patrasovou přijel Ital Vito, asi z radosti bourala opilá

Dagmar Patrasová bourala a nadýchala dvě a půl promile. Zřejmě přišla o papíry. | foto: koláž expres

Přestože má každý z nich jiného partnera, v rámci zachování vánočních tradic fungují jako rodina. Alespoň před zraky veřejnosti. Takto Dagmar Patrasová prezentovala štědrovečerní tabuli, u které se sešla jak se svým stále ještě manželem Felixem Slováčkem, tak se svými dětmi a vnoučaty. Když bylo po všem, Felix se vydal za svou milenkou Lucií Gelemovou. Dádě naštěstí přijel její Ital Vito, se kterým se chlubila na sociálních sítích. Tím dalším se ale chlubit moc nemůže. Bourala a nejspíše přišla o papíry.

Po rozpadu manželství s Felixem Slováčkem našla Dagmar Patrasová útěchu v náručí Itala Vita. Na rozdíl od Felixe, který se s milenkou Lucií Gelemovou může vídat, kdykoliv se mu zachce, Dáda si na hoteliéra Vita musí pokaždé počkat, neboť je od sebe dělí několik stovek kilometrů!

„Jsem šťastná!“ komentuje Patrasová fotku, na níž se s Vitem objímá v centru Prahy. Zpěvačka a herečka se tak konečně dočkala a se svou vzdálenou láskou se znovu setkala.

Dáda Patrasová je s přítelem Vitem šťastná!

Dáda Patrasová je s přítelem Vitem šťastná!

Možná že ze samé radosti z toho, že se vidí se svým milým, nezvládla podle informací serveru eXtra.cz kombinaci alkoholu a zodpovědnosti za volantem. Patrasová měla mít na druhý svátek vánoční nehodu pod vlivem alkoholu, a dokonce měla přijít o řidičský průkaz.

Podle agentury Aktu.cz herečka nadýchala dvě a půl promile a byla viníkem dopravní nehody. Podle všeho se nikomu nic nestalo. 

„Šlo o nehodu bez zranění. Jako vždy jsme prováděli orientační dechovou zkoušku. U jednoho z řidičů byla při zkoušce opakovaně zjištěna přítomnost alkoholu. Hodnota byla vždy kolem 2,5 promile. Vždy když hodnota přesáhne jedno promile, jde o přečin ohrožení pod vlivem návykové látky, za což hrozí trest odnětí svobody až na tři roky,“ řekl Blesku policista Tomáš Hulan.

„O té nehodě vím. Dáda nadýchala,“ uvedl hereččin manžel Felix Slováček. Tak snad pro to bude mít Vito alespoň kouska pochopení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:11 25. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  62
 • Haha
  40
 • Tvl
  21
 • Super
  18
 • Cože
  12
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat