Sámer je m***a, Kluse nenávidím, stálo na profilu Štikové. Kyberútok, tvrdí Charlotte

20. února
Mnozí si nejspíše mysleli, že se Charlotte Štiková (25) buď úplně zbláznila, nebo se po pár skleničkách rozhodla veřejně zúčtovat s některými českými celebritami. Na jejím instagramovém profilu se totiž v nočních hodinách objevily velmi upřímné názory na populární herce, zpěváky a moderátory. S většinou z nich Charlotte někdy přišla do styku a vypadalo to tak, že chce fanouškům sdělit, jak na ni některé hvězdy působily. Nejvíce to odskákali Tomáš Klus a Sámer Issa. Krátce poté se ale Štiková za výroky na sociální síti omluvila a uvedla, že se stala obětí kyberútoku.

Charlotte Štiková na svém instagramovém profilu většinou sdílí fotografie nabušeného dekoltu nebo dokumentuje proměnu svého těla. Nedávno se dcera Moniky Binias pochlubila, že zhubla už přes čtyřicet kilogramů a její cesta rozhodně nekončí.

Nyní se ale ve Stories objevily názory na české celebrity. Zatímco třeba moderátor Dalibor Gondík se dočkal velké pochvaly, na Sámera Issu či Tomáše Kluse čekaly vulgární nadávky.

„Já ho prostě nenávidím. Mega mě sere... Ten ksicht, hlas, názory, smrad, mr*ka,“ stálo u ankety, kde fanoušci Štikové mohli hlasovat, zdali je Tomáš Klus ču*ák. Šestasedmdesát procent hlasujících bylo pro.

Na Instagramu Charloty Štikové se objevily urážky směrem k Sámeru Issovi a Tomáši Klusovi.

Ve Stories Štikové se objevil také zpěvák Sámer Issa, se kterým Charlotte před časem spolupracovala. Společně nazpívali duet, který pak čelil velké kritice.

„M**ka,“ bylo napsáno u fotografie účastníka první řady SuperStar.

Na Instagramu Charlotty Štikové se objevily urážky směrem k Sámeru Issovi a Tomáši Klusovi.

Někdo se mi naboural do profilu, hájí se Charlotte

Redakce Expres.cz Charlottu kontaktovala. Zajímalo nás, zdali ostré názory, které se na jejím profilu v nočních hodinách objevily, psala skutečně ona.

Na náš dotaz Štiková do vydání článku nereagovala, později však všechna storíčka smazala a na profilu fanouškům vzkázala, že se stala obětí jakéhosi kyberútoku.

„Někdo se mi naboural na můj účet. Výroky, co tu byly vypuštěny, prosím, neberte vážně. Doporučuji všem, aby si udělali dvoufázové ověření,“ napsala Charlotte Štiková a my doufáme, že tentokrát už to psala skutečně ona.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:32 pondělí 20. června 2022. Anketa je uzavřena.

  • 42
  • 13
  • 11
  • 8
  • 7
  • 4
Komentáře