Letošní finalistky Miss se vážně povedly! Koukněte, jak vypadá kočka vedle kočky

Toto jsou letošní finalistky: Karin Křížová, Martina Antošová, Barbora Hodačová, Tereza Bagarová, Klára Vavrušková, Karolína Kokešová. | foto: Profimedia.cz

Jsou to kočky! Letošní ročník České Miss už zná šestici finalistek a porotci to budou mít při výběru té nejpůvabnější z nich zatraceně těžké. Pět brunetek a jediná blondýna teď odcestovaly na soustředění do Řecka, kde se potkají i se šesticí svých slovenských protějšků. Česká Miss se totiž letos spojí se slovenskou soutěží krásy a volit se bude i nejkrásnější dívka Česka a Slovenska!

Finálová sestava je kompletní a dívky bojující o titul Česká Miss 2019 už vyrazily na soustředění do Řecka. Na pražském letišti jich ovšem bylo o poznání méně, než tomu dosud bylo zvykem: pouhých šest.

Důvodem je, že bude letošní ročník soutěže krásy probíhat ve zcela nové podobě. Nejprve se bude z šestice českých dívek vybírat Česká Miss, jenže zároveň dojde ke spojení s finalistkami Miss Universe Slovakia a z celkových dvanácti účastnic pak vzejde i jedna miss česko-slovenská.

Právě šestice slovenských finalistek se s těmi českými na Krétě sejde.

Minimálně na české straně budou mít porotci zatraceně těžké rozhodování. Letošní finálovou sestavu lze totiž hodnotit jako mimořádně povedenou, všech šest dívek má šarmu na rozdávání.

Toto jsou letošní finalistky. Karin Křížová, Martina Antošová, Barbora...

Mezi sebou si to rozdají o titul Česká Miss 2019, s kolegyněmi ze Slovenska pak ještě o nejhezčí dívku Česka a Slovenska!

Jedinou kaňkou je, že si je většina finalistek typově poměrně podobná. Ačkoliv se prý porotci snažili šestici nejlepších vyvážit, nakonec je mezi nimi pět brunetek a jen jedna blondýnka.

Toto jsou letošní finalistky. Karin Křížová, Martina Antošová, Barbora...

Porotci budou mít těžké rozhodování.

„Snažili jsme se, aby byly mezi finalistkami blondýnky i brunetky, ale nakonec je v Česku pět tmavovlásek. Takže jsem dostala za úkol vybrat na Slovensku blondýnky. Nezaručuji, že jich bude šest, ale vynasnažím se,“ směje se Silvie Lakatošová, ředitelka slovenské Miss Universe.

Toto jsou letošní finalistky. Karin Křížová, Martina Antošová, Barbora...

Finalistky České Miss vyrazily na soustředění do Řecka.

Velký finálový večer proběhne 25. srpna 2019 v Hudebním divadle Karlín v Praze a bude jej přenášet FTV Prima. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat