Missí nemoci se dříve jen smála, teď úřadující miss Šteflíčková oznámila rozchod

Lea Šteflíčková je sama. Kdo si ji uloví? | foto: Expres.cz

Když Lea Šteflíčková počátkem června loňského roku získala korunku královny krásy, kasala se, že jí se takzvaná „missí nemoc“ netýká. Svým vztahem s fotbalistou Michalem Janechem si byla dokonce tak jistá, že tvrdila, že se nikdy nerozejdou. Dneska je ale vše jinak. Šteflíčková totiž oznámila konec.

Tři roky Lea Šteflíčková a Michal Janech tvořili pár. S tím je ale konec. Po několika zažehnaných krizích přišel velmi očekávaný krach. Lea totiž jde ve šlépějích svých předchůdkyň, které téměř do jedné nezůstaly s partnerem, po jehož boku stály, když získaly titul České Miss.

„Je pravda, že jsme se s Michalem rozešli. Nikdo třetí v tom není, jen nám to prostě neklapalo tak, jak by to ve vztahu klapat mělo,“ přiznala Lea, která v průběhu posledních měsíců musela neustále odolávat atakům ze stran fotbalistů či hokejistů. Zprávy jí měl psát dokonce i slovenský raper Majk Spirit.

Podle svých slov ale odolala. „Na nový vztah nyní nemyslím, chci se soustředit hlavně na práci,“ vysvětluje modelka, jež již brzy předá korunku své nástupkyni.

Nyní ji čekají castingy, kde se bude hledat nová královna krásy, Šteflíčková zasedne v porotě. Castingy se budou konat v sedmi českých a moravských městech. První proběhne 12. května v Ostravě.

„Letos nebudou castingy v nákupních centrech, ale vrátí se do hotelových prostor, kde to bylo i za vedení pana Zapletala nebo Míši Maláčové. Je to hlavně proto, aby holky nebyly tak nervózní a bylo to pro ně co nejpříjemnější. Proto budou opět uzavřené, bez účasti veřejnosti. Musím říct, že já bych to loni ocenila a dívkám to trošku závidím,“ dodala Lea, která se s ohledem na svou práci rozhodně nepředře, tudíž nápadníci se jí mohou hojně ozývat.

A my jsme zvědaví, za jak dlouho oznámí, že je čerstvě zamilovaná, pochopitelně do nějakého movitého sportovce.

Komentáře