Útoky na lásku českého milionáře, který se zasnoubil v Cannes: Miluje tvoje prachy!

Pár, který se zasnoubil v Cannes, cestuje po celém světě! | foto: koláž expres

Chtěli slávu, tak ji mají mít! Český milionář Miloš Kant (63), který požádal svou přítelkyni Margaridu Aranha (25) o ruku po šestitýdenní známosti přímo na červeném koberci v Cannes, zakouší odvrácenou stranu slávy. Lidé se páru posmívají a sličnou Portugalku označují za vykutálenou zlatokopku.

Když se někdo zasnoubí na jedné z nejsledovanějších filmových událostí před zraky všech návštěvníků i fotografů a ještě k tomu je mezi snoubenci na první pohled patrný věkový rozdíl třicet plus, holt to vyvolá senzaci.

V případě českého pracháče Miloše Kanta ale nejde o žádný potlesk. Poté, co na červeném koberci v Cannes před svou přítelkyní Margaridou poklekl a požádal ji o ruku, začala se o pár zajímat média.

První pikantností je samotný věkový rozdíl. Jakmile postarší muž žádá o ruku dvacetiletou ženu, je to samo o sobě pikantní. Když k tomu připočítáte ještě fakt, že se pár zasnoubil jen po šestitýdenní známosti, je to ještě peprnější. 

Český milionář Miloš Kant (63) požádal o ruku přítelkyni Margaritu Aranhaovou...

Český milionář Miloš Kant požádal o ruku přítelkyni Margaridu Aranha.

Český milionář Miloš Kant (63) požádal o ruku přítelkyni Margaritu Aranhaovou...

Řekla ano!

To, že je Margarida Aranha bývalá tanečnice z Kantova nočního klubu v Lucernu a hvězdička reality show, pak z páru dělá dokonalý terč posměchu. Zatímco portugalská kráska Instagram zaplňuje společnými snímky a nešetří slovy lásky, lidé se jí posmívají.

„Je to učiněný gentleman a já jsem nejšťastnější ženou na světě. Nikdy jsem nebyla tak šťastná a necítila se tak naplněná jako teď s ním,“ uvedla Aranha pro portugalskou stanici TV7 Dias.

Margarita si cestování s milionářem užívá. Už s ním byla i v Thajsku nebo v...

Margarida Aranha si cestování s milionářem užívá. Už s ním byla i v Thajsku.

Margarita si cestování s milionářem užívá. Už s ním byla i v Thajsku.

Margarida Aranha si cestování s českým milionářem užívá.

Lidé ale lásku portugalské tanečnici nevěří. „Láskou jejího života jsou tvoje peníze,“ vzkázal jeden kritik milionáři. Ten ale svou milou vehementně brání.

„Neútoč na ni. Nic nevíš. Jenom závidíš a nemáš na práci nic lepšího než psát blbosti. Mluv se mnou a říkej si, cokoliv chceš. Ale nemluv negativně o Margaridě,“ odpověděl milionář.

Snoubenci z Cannes spolu cestují po světě.

Snoubenci z Cannes spolu cestují po světě.

Pár se seznámil v nočním klubu ve Švýcarsku. Jelikož je Kant jeho spolumajitelem, všiml si Margaridy, která tam tančila u tyče. Když spolu začali randit, udělal Kant z Margaridy ředitelku podniku.

Pár spolu za šest týdnů známosti obráží dovolenkové ráje v Portugalsku, Thajsku nebo v Monaku. Festival v Cannes potom zakončili oním zásnubním výstupem, jímž na sebe strhli pozornost.

Fotogalerie

Komentáře