jít naiDNES.cz

Za lásku od Ježíše úspěch? Bohuš Matuš své Lucii prošlapává cestu v showbyznysu

Bohuš Matuš už s Lucií i vystupuje! | foto: soukromý archiv

Zpěvák Bohuš Matuš (45) už se svou mladou přítelkyní dávno netají a přiznává, že jsou partneři se vším všudy. Veškerý volný čas tráví společně, jezdí na výlety, a dokonce spolu už i koncertují! Co Lucie Palkaninová (16) vůbec dělá? Prošlapává jí zpěvák cestičku v showbyznysu?

Bohuš Matuš způsobil poprask, když vyšlo najevo, že se schází s velmi mladou Lucií Palkaninovou. Že jsou partneři, už netají. Co ale jeho mladičká přítelkyně dělá?

Teď ještě studuje zpěv na mezinárodní konzervatoři. Já jí se zpěvem sám často pomáhám, ten zpěv je potřeba pořád trénovat,“ řekl nám zpěvák.

Na otázku, jestli by se Lucie chtěla prosadit v showbyznysu, odpověděl, že je to spíš srdcová záležitost.

„Ji to hlavně baví, jako mě. Já to také dělám srdcem, jinak bych do toho víc šlapal. Už teď ji ale beru s sebou na vystoupení. Krásně zpívá, hlavně ale excelentně tančí. Proto ji chci obsadit jako tanečnici do muzikálu o Waldemaru Matuškovi, který se chystá a já v něm budu účinkovat,“ prozradil své plány muzikálový zpěvák.

„Máme teď v srpnu koncert na náměstí v Hostinném v Podkrkonoší s Evou Pilarovu a s Lucinkou budu také zpívat,“ vyjmenovává akce, na nichž spolu budou vystupovat.

Bohuš Matuš se s Lucií začal scházet loni. Dlouhou dobu tvrdil, že jsou jen kamarádi, letos v létě nakonec přiznal, že přátelství se proměnilo v něco víc. 

„Nejdřív jsme byli kamarádi, teď jsme spolu normálně. Beru ji jako přítelkyni, i když je tam věkový rozdíl. Takových párů bylo, Matuška, Chaplin...,“ řekl Expresu Bohuš Matuš. 

Fotogalerie

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat