Je to vážné! Bohuš Matuš si svou Lucii chce vzít a to není všechno

Bohuš Matuš s Lucií a manažerkou na dovolené v Itálii | foto: Bohuš Matuš

Ještě nedávno zpěvák Bohuš Matuš (45) zřídkakdy něco sdílel na sociálních sítích, natož své soukromí. Od té doby, co se provalilo, že Lucie Palkaninová (16) je jeho přítelkyní „se vším všudy“, nastal ale zlom. Tenorový zpěvák se svou holkou téměř denně chlubí. Je to vážné! Bohuš nám prozradil, jakou spolu plánují budoucnost.

Bohuš Matuš po boku své mladičké přítelkyně výrazně ožil, což dokládá i na Facebooku, kam prakticky denně přispívá novými fotkami. Naposledy to bylo z dovolené.

Byli jsme v Itálii na místě, kde jsem už před lety byl. Byl jsem tam s Lucinkou a manažerkou Majkou Schillerovou, která nás hlídala a vařila nám. Měli jsme se skvěle!“ řekl Expresu muzikálový zpěvák. 

Já jsem se rozhodl shodit pár kil, tak jsme tam denně chodili dvanáct kilometrů a plavali,“ pochlubil se Matuš s tím, že na dovolené všichni zhubli.

Nedávno Matuš přiznal, že s Lucií už dávno není jen v přátelském vztahu.

„Nejdřív jsme byli kamarádi, teď jsme spolu normálně. Beru ji jako přítelkyni, i když je tam věkový rozdíl. Takových párů bylo, Matuška, Chaplin..., a nepsalo se o tom tak hrozně. Já to ale neřeším, to píšou lidé s nižším intelektem,“ myslí si Bohuš o negativních komentářích, které se hojně vyskytují na sociálních sítích i v médiích.

Já s ní počítám. Bude jí příští rok sedmnáct let, až bude plnoletá, tak si ji třeba vezmu. A já si ji i chci vzít, je úžasná,“ plánuje zpěvák, který se doteď do svatby nikdy příliš nehrnul. 

S Lucií nejenže by se rád oženil, ale připouští, že by s ní chtěl i rodinu!

Teď má na dítě spoustu času, ale když vás někdo miluje, chce s vámi všechno. Tak v devatenácti by to třeba bylo možné,“ vypočítává zpěvák a jeho přítelkyně přitakává na znamení souhlasu.

Vzhledem k tomu, že Lucii je teprve šestnáct, logicky se nabízí otázka, jak na vážný vztah s výrazně starším zpěvákem reagují její rodiče.

To, co se psalo, nebyla pravda. S maminkou mám od začátku dobré vztahy, ta je úžasně milá a chodí i s babičkou na moje muzikály. Byli jsme i společně na chatě. Tatínek nebyl nadšený, ale už je v pohodě. Viděl, že je Lucinka šťastná,“ dodává Matuš a přiznává, že ne vždy ho Lucčina rodina přijímala.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat