jít naiDNES.cz

Matušova láska šokuje: Lucinka má novou image a záhadný prstýnek na ruce!

Bohuš Matuš vzal svou Lucinku na Muže roku. Změnila image a pochlubila se prstýnkem! | foto: Profimedia.cz

To je ale lásky! Zpěvák Bohuš Matuš jako by se bez svojí Lucinky vůbec nedokázal obejít, a tak ho doprovází úplně všude. Na finálovém večeru Muže roku 2019 v Náchodě se od sebe nehnuli na krok, chvíli to ovšem vypadalo, že si zpěvák našel za svou milou náhradu. Lucinka totiž razantně změnila image, obarvila si hlavu na fialovo a byla k nepoznání. Co je ale ještě zajímavější, na levém prsteníčku nosí záhadný prsten!

Z narážek na věkový rozdíl si vůbec nic nedělá, naopak mladou lásku vodí a ukazuje úplně všude. Stejně tak si zpěvák Bohuš Matuš vzal svou Lucinku i na finálový večer soutěže Muž roku, kde jako tradičně vystoupil.

Zase se opakoval stejný scénář, ti dva se od sebe nehnuli na krok. Matuš si Lucii neustále hlídal, chytal ji za pas nebo za ruku.

Na první pohled se ale ostatní hosté dost možná zarazili, jestli si náhodou známý zpěvák za svou přítelkyni nenašel náhradu, Lucie totiž byla doslova k nepoznání! Už potřetí změnila image, nejprve se z brunety stala blondýnou, tentokrát sáhla dokonce po barvě fialové.

Pořádně si ji hlídal.

Pořádně si ji hlídal.

Možná ale barva vlasů Lucinky není to jediné, co se u zamilovaných hrdliček doma změnilo. Ti bystřejší si totiž všimli, že se na levém ruce mladé dívky objevil záhadný prsten s modrým kamínkem.

Bohuš Matuš vzal svou Lucinku na Muže roku. Změnila image a pochlubila se...

Bohuš Matuš vzal svou Lucinku na Muže roku. Změnila image a pochlubila se prstýnkem!

Že by si snad Bohuš Matuš chtěl lásku s Lucií pojistit zásnubami? Nedávno Expresu skutečně prozradil, že by si jednou svou lásku velmi rád vzal!

Já s ní počítám. Bude jí příští rok sedmnáct let, až bude plnoletá, tak si ji třeba vezmu. A já si ji i chci vzít, je úžasná,“ řekl.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat