Působí sice jako věčný optimista, poslední dva roky, kdy se nemohl věnovat své profesi, z něj udělaly ale pesimistu. Bohuš Matuš nám přiznal, že se bojí, jak do budoucna uživí svou mladou rodinu.
„Mám strach o práci. Prosinec je totiž pro mě měsícem hojnosti. To je měsíc, kdy vydělávám nejvíc peněz, a bojím se, že mi zase zakážou zpívat. Bojím se, že to bude boj o přežití,“ říká Matuš s tím, že přes léto sice pracoval, kvůli obavám pořadatelů ale nebylo moc práce.
„Teď jsem našel člověka, který dělá sólové koncerty, ale budeme to muset zase odložit. Už vím, že to bude od listopadu pro sto lidí a pak zase na sezení doma,“ říká Matuš, který přiznává, že je velký pesimista. „Jsem pesimista. Už vím, že se ty věci dějí a my s tím nic nenaděláme,“ dodal Matuš.
Zatímco on se bojí, jak uživí rodinu, Lucie to prý neřeší vůbec. „Něco jsem našetřil, tak snad nějak vydržíme. Ale není to na ten nový barák,“ říká Matuš, který si před časem pronajal první patro domečku v Chabrech, ačkoliv prý toužili po vlastním domě.
Tyto plány ale s ohledem na celosvětovou koronavirovou situaci odkládají.
Fotogalerie |