Pátek 4. prosince 2020, svátek má Barbora
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Válka českých youtuberů: Jsi opice a homofob! Buduji si teploušskou armádu!

  Česká youtubová scéna připomíná bitevní pole. Pálí se ostrými, místo kulek však létají plivance a slovní útoky! Známá česká youtuberka a fotbalová brankářka Barbora Votíková (24) se pořádně rozčílila, když viděla rozhovor se svým kolegou z branže a arogantním provokatérem všech policistů Mikem Pánem (23). Ten totiž řekl, že homosexuální youtubeři mohou svými názory přetransformovat své mladé heterosexuální fanoušky v gaye či lesby. Votíková, která šla, co se týče své sexuality, s pravdou ven teprve loni, si s provokatérem arménského původu vůbec nebrala servítky! „To je taková opice,“ reagovala brankářka pražské Slavie, která byla tak rozzuřená, že plivala do kamery.

  Kontroverzní youtuber Mike Pán, známý též jako MikeJePán, se dříve věnoval pražským policistům. Teď se ale očividně zaměřil na homosexuální kolegy, kteří podle něj mohou negativně ovlivňovat své mladé fanoušky. Jako příklad Mike v rozhovoru pro Evropu 2 zmínil populárního youtubera Karla Kováře alias Kovyho.

  „On natočí video, kde je evidentně veselý po nějaké řadě videí, kde byl smutný, a řekne tam, že mu přijde úplně normální, že je homosexuál a lidé ho mají ještě radši za to,“ řekl Mike.

  „Co potom udělá to dítě, které je rizikové? Bude chtít být jako ten jeho vzor a to je problém. Reálně ho (Kovyho) sledují děti od 14 do 17 let a to je velmi riziková skupina, která ještě umí v hlavě změnit to, jestli bude homosexuál, nebo heterosexuál,“ myslí si známý provokatér.

  Zmiňovaný rozhovor se dostal k české fotbalistce a oblíbené youtuberce Barboře Votíkové

  Ta sice ostrá reakční videa na své kolegy v zásadě netočí, ale vzhledem k tomu, že teprve loni přiznala, že je homosexuálka, rozhodla se Mikeovi říct, co si o něm myslí. Během natáčení byla tak rozzuřená, že dokonce plivala na kameru, aby tak ukázala, jak si svého kolegy (ne)váží.

  „To je taková opice, ten kluk... Jasně, to si můžeš ještě rozmyslet v tomhle věku, jestli budeš homo, nebo hetero! Navezl se tímhle do Kovyho, do mých přátel i do mě. Teď je to, ku*va, osobní,“ začala svou řeč Bára.

  „I kdyby to byla pravda, nejhorší, co se teď stane, je, že všechny děti, co nás sledují, budou homo. To je pro tebe problém? Takže jsi homofob! Na* ral jsi mě! Za tohle si tvoji limonádu ani popcorn nekoupím. Půl roku se snažím o vybudování své teploušské armády a on mi to překazil,“ říká ironicky Votíková.

  Mike Pán ve zmíněném rozhovoru tvrdí, že celou problematiku konzultoval s kamarádkou, která je psycholožka, a ta mu dala za pravdu. Podle Votíkové ale normální psycholog s něčím takovým souhlasit nemůže.

  „V tvých kruzích je všechno možné, v tvých kruzích se pohybují stejně ulhaní lidé, jako jsi ty. Jestliže ty se nazýváš úspěšným podnikatelem a nejlepším českým youtuberem, je mi jasné, že nějaká tvá kamarádka se může nazývat psycholožkou,“ rýpla si do Mikea Barbora.

  „Ze srdce si přeji, aby tuhle kreaturu sledovalo co nejméně lidí, protože on musí skončit. Jak takovýhle grázl může mít nějaký obdiv? Nechápu, že ho někdo na ulici ještě nesundal,“ řekla dále ve videu nadaná sportovkyně, jejíž životní láskou je úspěšná hráčka pokeru Barbora Mlejnková.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  TEST televizorů: Nevyznáte se v široké nabídce? Pomůže vám náš velký přehled

  Premium Od 3 190 do 62 990 korun. Všechny zobrazovací technologie, všechny televizní operační systémy a jedenáct vybraných...

  Jak vydržet v ledové vodě? Finta je jednoduchá, popisují otužilci

  Premium Klepat se zimou tak, že si nedokážete zavázat ani tkaničky u bot, a přitom se tomu smát? I to dokáže koupání v ledové...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 4. prosince 2020, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz