jít naiDNES.cz

Třetí rozvod Báry Basikové: Manžel Petr Polák se už od ní odstěhoval

Vztah Báry Basikové a Petra Poláka je u konce. | foto: Herminapress.cz

V českém showbyznysu se rozpadl další vztah. Jedna z nejvýraznějších zpěvaček Bára Basiková (55) dlouho mlžila a tvrdila, že její vztah s manželem Petrem Polákem (39) je v pořádku. Podle aktuálních informací je ale s manželstvím konec.

Bára Basiková je pověstná strážkyně soukromí, a ačkoliv ji média delší dobu konfrontovala v souvislosti s manželskou krizí, zpěvačka vždy popírala, že by vztah měl mít problémy. Přesně před rokem se v rozhovoru pro server Revue iDNES.cz vyjádřila, že vztah trvá jedenáct let a stále je šťastný.

S Petrem jsme spolu jedenáctým rokem a máme se dobře. Žijeme v nádherném velikém domě za Prahou, přes zimu býváme v Praze v centru. Já i manžel máme už pět let své ateliéry a neustále cestujeme sem a tam, a pokud nás sledují paparazzi, mylně se domnívají, že bydlíme odděleně,“ uvedla zpěvačka přesně před rokem.

Nehledě na to, že navenek oba manželé vystupovali, jako by se nic nedělo, Blesk přišel s informací, že pár prochází krizí více než rok. Ještě minulý týden Bára Basiková pro iDNES.cz tvrdila, že je šťastná, a Petr Polák s ní držel basu a vyjadřoval se ve smyslu, že se mají rádi a všechno je v pořádku.

Podle zdroje Blesk.cz se ale pár nachází na pokraji rozvodu. „Rozvodové řízení probíhá, je docela možné, že jsou už oba rozvedeni. Petr se od Báry odstěhoval a bydlí v pronajatém bytě. Vídají se pouze, pokud si vyzvedává syna, a dělají vše pro to, aby to na něj mělo co nejmenší dopad,“ svěřil Blesku člověk z jejich okolí.

Pro zpěvačku je to už třetí nevydařené manželství. Nejdříve žila sedm let s Petrem Jíchou (Alva Basik), se kterým měla dvojčata Annu a Marii. Podruhé vstoupila do manželství s architektem Jaromírem Pizingerem, se kterým strávila osm let.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:24 úterý 28. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  29
 • Haha
  26
 • Tvl
  23
 • Cože
  22
 • Super
  11
 • Sladký
  11
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat