jít naiDNES.cz

První tři dny odpočívám a pak začnu vymýšlet problémy, říká Polívková

Anna Polívková se svými kolegy z chystané komedie Vánoce budou Markem Němcem a Martinem Dejdarem | foto: Koláž Expres.cz

Skoro na měsíc se Anna Polívková (39) přestěhovala z Prahy na Slovensko do Nízkých Tater. Na Chopku natáčí novou komedii Vánoce budou, kde kromě ní zazáří i Martin Dejdar a Marek Němec známý ze seriálu Modrý kód. Zpátky domů se sympatická herečka dostane až těsně před vánočními svátky.

Jsem tu úplně poprvé. Mám ale pocit, že to tu dobře znám, protože můj přítel mi stále vypráví o Chopku. Už jsem tu tedy byla prostřednictvím jeho historek,“ svěřila se Anna Polívková, která si premiéru na slovenských horách odbyla jako dítě.

„Když jsem byla malá, tak jsme si jednou udělali výlet do Vysokých Tater, moc vzpomínek mi z toho ale bohužel nezůstalo,“ přiznala herečka, která vyměnila skoro na měsíc pražský byt za zasněžený hotel Grand Jasná v Nízkých Tatrách. Místo přítele, tanečníka Michala Kurtiše jí dělá na horách společnost Martin Dejdar nebo Marek Němec. 

„Lyžuju fakt ráda, hlavně ráno, když jsou ještě tratě prázdné a hezky upravené. Na Slovensko jsem se těšila, protože tu jsou větší kopce než u nás, je tu víc lanovek a jízda trvá podstatně déle,“ pochvalovala si Polívková, která podle svých slov na dovolené moc nejezdí.

„Naštěstí můžu hodně svých zájmů spojit s prací. Snažím se víc odpočívat a využívat pracovní pauzy. První tři dny volna odpočívám a pak hned začínám vymýšlet problémy,“ přiznala se.

„Musím pořád zaměstnávat svou hlavu, a proto jde spíš o kratší výlety než válení se u moře. Dovolenou, jakou jste viděli v Účastnících zájezdu, jsem nikdy nezažila,“ dodala herečka.

Natáčení na Chopku prý má svoje kouzlo, zároveň je ale celý štáb v područí počasí, které se tu může změnit z hodiny na hodinu. Výjimkou nejsou ani tuhé mrazy minus 20 stupňů Celsia.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:09 14. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Trapas
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat