Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Komentář: Kadeřávková se úplně zbláznila, nadává lidem do retardů a posmívá se za zboží zdarma

  Anna Kadeřávková na večírku | foto: Profimedia.cz

  Herečka Anna Kadeřávková, 22 let, jediná její jaksi registrovaná role je v seriálu Ulice a možná ještě princezna v nepovedené štědrovečerní pohádce Kouzelník Žito. A dál? Dál nic. Proto určitě chcete, aby vám holka s nevalnou kariérou na Instagramu odepisovala, že jste retard.

  Instagram byla kdysi platforma založená hlavně pro zrychlení dnešní internetové doby, kdy se mělo za to, že děti narozené na přelomu milénia se už nebudou otravovat hlavně se čtením na údajně zastaralých platformách, jako je Facebook, ale emočně na ně bude působit hlavně síla fotek a zkratkovitých popisů.

  To funguje pořád, ale nikdo asi nečekal, jak moc se Instagram dokáže přetavit z původní myšlenky na vyloženě kariérní a obchodní záležitost.

  Instagram z vás dokáže udělat hvězdu, aniž byste vlastně cokoliv uměli. Přece jen se ale nějaký talent hodí, taková italská superstar Chiara Ferragni je příkladem toho, jak soustavnou péčí o svůj Instagram, kde prezentovala své stylistické nápady, dokázala ze sebe od nuly udělat značku se skoro osmnácti miliony followerů.

  Jde to, ale podaří se to málokomu.

  Problém totiž je, že jakmile někdo začne mít účet s followery počítanými na tisíce, už chce všechno zdarma, říká si influencer (není) a dělá (tajně) reklamu na cokoliv, co mu jakákoliv firma podstrčí zdarma, i kdyby to měla být olezlá rtěnka.

  Uživatelům to leze krkem. Chtějí se dívat na zajímavosti z vašeho života, když už tedy o sobe tvrdíte, že jste ta celebrita, a ne na další padesátou reklamu v řadě.

  Já nevím, kdo je Anna Kadeřávková, kdosi z Ulice (nikdy jsem neviděla ani jeden díl), ale slyšela jsem o ní jen proto, že někde popisovala, jak bojuje se svou boreliózou. Tam se moje povědomí o Kadeřávkové zastavilo, protože jsem příliš stará na to, abych sledovala dvacetileté začínající herečky.

  Nicméně i ke mně, vlastně o generaci starší a slabé uživatelce Instagramu, se donesl její poslední počin, kdy měla otagovat reklamou svůj nedávný příspěvek, neudělala to, nezměnila to ani po upozornění několika uživatelů a namísto toho, aby buď odpověděla zcela obyčejně, nebo prostě byla nejlépe zticha, chová se ještě hůř, než by si mohly dovolit skutečné hvězdy.

  Myslím opravdu skutečné, ty s letitou kariérou, cenami, vydělanými miliony a davy obdivovatelů.

  „Ze zákona musí být reklama jasně označená, tady mi to chybí,“ píše jí jeden uživatel pod jasnou reklamu na pračku se sušičkou, kterou Kadeřávková stále jako reklamu neoznačila, ač jí to ukládá zákon a ona si opravdu nemůže dělat, co chce.

  „V komentáři píšu, že pračku dostanu. Nechybí to tam, to ty seš retard,“ odpovídá uživateli Kadeřávková.

  Anna Kadeřávková
  Anna Kadeřávková

  Tak předně je těžko uvěřit, že by společnost jen tak poslala Kadeřávkové pračku a sušičku a nechtěla by po ní, aby výrobek zpropagovala.

  Ona jej vyfotila a otagovala – reklama.

  Druhá věc je, že pokud se ani tak za nějakých záhadných okolností nejedná o reklamu, ale to bychom museli žít v jiném marketingovém vesmíru, Kadeřávková by si měla uvědomit, že jestli chce být herečka, ona je tu pro lidi, nikoliv lidi pro ni. Jednomu může napsat, že je retard, ale dalších sto si to bude pamatovat, a až se s ní natočí nějaký film, těch sto lidí se na něj kvůli jejímu chování prostě nepodívá.

  Bohužel trable zpovykané Anny s jednou známější rolí pokračují dále.

  „Dokážeš si koupit i něco bez reklamy?“ ptají se jí další lidé v komentářích, protože Kadeřávková je, soudě dle jejích příspěvků, evidentně ten typ, co by dělal reklamu i na tu olezlou rtěnku.

  „Dokážu. Ale nemusím. True story, bro,“ posmívá se.

  Anna Kadeřávková

  Kadeřávková snad jako by si myslela, jak to nad všemi vyhrála, když si nemusí kupovat věci do domácnosti, a že to snad možná je i závist, protože ona to má zdarma a my ne.

  Pravda je, že vybavit si byt reklamou z Instagramu je spíše známka osobního selhání. Hned po incidentu s pračkou totiž následuje reklama na čističku vzduchu, kterou by si měl být ekonomicky soběstačný člověk schopen koupit sám.

  „My se tím nechlubíme, jen děláme svoji práci a děláme ji dobře, proto nám za to platí,“ odepisuje Kadeřávková na výtky, že si nic neumí koupit sama.

  Anna Kadeřávková

  A to je ten problém.

  Žádnou pořádnou práci a kariéru ve skutečnosti nedělá, proto musí prodávat pračky na Instagramu. Ti skutečně slavní a skutečně vlivní lidé, kteří něco umí a něco dokázali, se zaprodají jen za velké zakázky, jež navíc spořádaně označí, protože vědí, že mají za zády stádo lidí, které má reklam dost v televizi.

  Kadeřávková je oslněná sebeklamem, že když má tři sta tisíc followerů (ještě stále se nedaří na Instagramu určit počet mrtvých duší), že si může dovolit posměch, urážky a ironii vůči lidem, bez jejichž účtů, které ji sledují, by tato „herečka“ neměla evidentně ani na chleba.

  Protože když se podíváte na její hereckou kariéru, zatím je to bída s nouzí, i když to se dá ještě stále na rozdíl od jejího přístupu omluvit jejím nízkým věkem. Navíc se zdá, že velmi pochvalný profil své osoby psala na serveru ČSFD.cz ona sama.

  Pod textem, jenž ji vychvaluje až do nebes, je totiž podepsána jistá Anna „Annanaska“ Kadeřávková.

  Anna Kadeřávková si nejspíš sama napsala i svůj životopis.

  Zcela jistě se jedná o shodu náhod a jmen, protože text delší snad než u Meryl Streep končí slovy: „I přes kariéru herečky, které se Anna věnuje, svým milým přístupem k životu a upřímným veřejným vystupováním vyvolává v lidech pocit, že je jednou z nich, čímž si získává srdce mnohých diváků a veřejnosti.“

  Ironie, co?

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 sobota 15. února 2020. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   199
  • Trapas
   88
  • Tvl
   58
  • Super
   56
  • Sladký
   43
  • Cože
   39

  Sověti ozářili Richarda Nixona radioaktivitou. Jeho agenti to zastavili trikem

  Premium Při návštěvě v Sovětském svazu Richard Nixon sice přátelsky hovořil se sovětským vůdcem Nikitou Chruščovem v takzvané...

  Test kočičích kapsiček. I z krmiva za deset korun může zvíře dostat vše

  Premium Kočky nám sice někdy připadají mlsné, ale ony jen v miskách hledají to, co jejich tělu prospívá nejvíc: maso plné...

  Extra steh po porodu navíc? Rodičky děsí ponižující husband stitch

  Premium Přivést dítě na svět znamená pro většinu žen prožít si mnoho vypjatých chvil. Vyrovnat se s průběhem porodu nemusí být...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz