jít naiDNES.cz

Ptejte se na cokoliv, nabídla Kadeřávková fanouškům. Místo odpovědi přišla reklama!

Anička je ke svým fanouškům upřímná... | foto: Instagram

Mladá herečka Anna Kadeřávková (22), kterou jistě znáte z nekonečného seriálu Ulice, se jako správná hvězda rozhodla, že své fanoušky nechá nakouknout do svého soukromí. Na sociální síti je vyzvala k tomu, aby se jí zeptali, na co chtějí. Když ale přišly osobní otázky, které se daly čekat, odmítla odpovědět a raději udělala reklamu na obchod s hodinkami a šperky!

Kadeřávková na svém Instagramu uvedla, že skrz instastories dostala od fanoušků hodně otázek a udělaly jí velkou radost. Na některé z nich se jí ale odpovídat nechtělo.

„Nejčastějším dotazem byl můj zdravotní stav a otázka, jestli jsem single, nebo ne. A že teda ať vám na to, prosím pěkně, odpovím. A já se tak nějak cítím jen na to říct vám, že ať je to, jak je to, jsem šťastná,“ napsala Kadeřávková a zklamala tak jistě několik natěšených fanoušků.

Dotaz na její zdravotní stav se přitom dal očekávat. Mladá herečka totiž delší dobu bojuje s lymskou boreliózou a Instagram v minulosti využívala hlavně k tomu, aby fanoušky informovala o boji se zákeřnou nemocí.

Svým fanouškům často popisuje, jak moc trpí.

Anička bojuje s lymskou boreliózou.

Sdílela fotky z nemocnice, popisovala, jak ji choroba ničí, a otevřeně mluvila o tom, kolik stojí léčba. Sama se navíc pasovala do role jakéhosi mentora těch, kteří s touto nemocí také bojují. Teď ale najednou mlčí.

Fanouškům pouze vzkázala, že rozhodně není neustále veselá a usměvavá.

„Občas jsem naštvaná nebo ubrečená, ale když se na to všechno podívám s odstupem... Mám se fakt moc hezky. A až se budu cítit na sdílení čehokoliv dalšího, budete to vědět, protože všechno má svůj čas,“ slíbila herečka, která své příznivce tak trochu odbyla. 

Na co ale nezapomněla, je reklama obchodu s hodinkami a šperky, za což si vysloužila menší kritiku od některých followerů.

Anna Kadeřávková svým fanouškům nabídla, aby se jí zeptali, na co chtějí. Na...

Anna Kadeřávková svým fanouškům nabídla, aby se jí zeptali, na co chtějí. Na otázky odmítla odpovědět a raději udělala reklamu na hodinky.

„Holt reklama je reklama,“ ozvali se někteří. 

„Dalších 30 tisíc doma, není nad to být influencerka,“ rýpl si do herečky další uživatel Instagramu.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat