Jak to dopadlo? Z Ulice byste s gustem vymetli intrikánku Áju, vadí i křivák Mastný

Je to jasné! Fanoušci seriálu Ulice rozhodovali o tom, kdo jim v jejich oblíbeném pořadu leze na nervy. Na celé čáře zvítězila Ája Holoubková, která intrikuje, kudy chodí, a v honbě za lepšími zítřky se neštítí ničeho. Její představitelce Báře Mudrové patří velká pochvala za to, jak učebnicovou potvoru ztvárnila.

„V Ulici se sešla hrozně příjemná parta, pokaždé když sem člověk přijde, se cítí příjemně. Nemůžu si to vynachválit,“ rozzářila se Bára Mudrová poté, co se jí zeptali na atmosféru během natáčení nekonečného seriálu, v němž už nějaký ten pátek exceluje také ona.

Zápornou postavu jako z čítanky hraje tak dobře, že někteří diváci věří, že je potvora i ona sama.

„Snažím se si takové komentáře nepouštět k tělu a nečíst je,“ usmívá se Mudrová, která v anketě Expresu zvítězila s velkou převahou a více než 2500 hlasy, které volaly po jejím konci v Ulici.

Nutno říct, že svou postavu intrikánky Áji Holoubkové docela prožívá a není jí lhostejná, i když s ní prý nemá vůbec nic společného. 

„Na moje přání se snad divákům ukáže v trochu lidštějším světle,“ věří mladá herečka, která se za zlidštění své postavy šla přimluvit k tvůrcům.

Snad jí diváci odpustí, že v seriálu ještě nějaký ten pátek setrvá. „Uvidíme, co scenáristé s Ájou ještě vymyslí, třeba se od základů změní, kdoví,“ dodala Mudrová.

Druhé místo s více než 600 hlasy opanoval snoubenec seriálové Roziny Maléřové Victor v podání Jareda Baileyho.

Na paty mu se šlape „uliční“ křivák č. 1 Radek Mastný, kterého hraje Pavel Novotný.

Fotogalerie

Komentáře