jít naiDNES.cz

Pravá italská domácnost? Vignerové s Kolečkem vášeň rozhodně nechybí

Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

Miss ČR 2009 Aneta Vignerová (31) proslula svým temperamentem. Je nejen krásná, ale jako pravá holka z Moravy to umí pořádně rozjet nejen na mejdanech. Ve vztazích měla povětšinou dost rušno, hádky byly na denním pořádku. O to víc se prý umí usmiřovat. Je na tom podobně i se scenáristou Petrem Kolečkem?

Sexy modelka Aneta Vignerová „klofla“ snovou partii. Scenárista Petr Kolečko je nejen nadaný, talentovaný a chtěný, ale ještě k tomu má svou povahou missku skvěle doplňovat.

Vztah plný vášně totiž nejeden muž nevydýchá, ale to není zrovna případ „stvořitele“ seriálu Most! Tomu vyhovuje moravský temperament jeho lásky, dokonce mu asi nevadí, že se občas nepohodnou.

Podle jejich přátel mají mít italskou domácnost, kdy se na sebe dokážou pořádně rozzlobit, zakřičet si na sebe, ale o to víc se pak usmiřovat. 

Právě to usmiřování je na tom to nejpříjemnější, kdy se zapomene na všechny ty křivdy, které si mohou v hádkách říci. Jenže nakonec to skončí pořádným objetím a asi hodně dlouhou nocí.

Vypadá to, že tu máme opravdu jeden z nejkrásnějších, ale i hodně vášnivých párů. Klape jim to právě kvůli tomu, že se dokážou pohádat, ale ve vteřině na to zapomenout a být zase zamilovaní jako první den. 

Fotogalerie

Komentáře