Mají tu Big Ben, hlásí Verešová z Londýna: Teď už jen „objevit“ Eiffelovku v Paříži

17. listopadu 2019
Modelka Andrea Verešová (39) umí spojit příjemné s užitečným. Než se promenádovat někde na mole za pár korun nebo trávit hodiny v ateliéru a poslouchat příkazy fotografa a jeho týmu, vydala se vlastní cestou. Fotí se na dovolených a začíná o sobě mluvit jako o travelerce. Otázkou je, co třeba její procházky po Londýně mohou přinést nového a objevného.

„Pozdravy z Londýna,“ napsala ke snímku z mostu London Bridge Andrea Verešová, která supluje i roli encyklopedie. K vybraným místům připojuje pár odstavců o pohnuté historii, případně zajímavosti, které by její fanoušky mohly zajímat.

Krásce zřejmě uniká, že vyfotit se s Big Benem a jinými památkami, to z člověka ještě travelera nedělá. To z něj dělá tak maximálně turistu.

„Trafalgarské náměstí považuji za jeden z nejživějších londýnských prostorů ve středu města. Jsem okouzlená historií tohoto dědictví, jeho sochami a fontánami,“ vyznává se Andrea, která se v roli průvodkyně evidentně našla.

„Trafalgarské náměstí je obklopeno muzei, galeriemi, kulturními prostory, historickými budovami a fontánami. Je centrem demokracie i protestů. O víkendech se tu často konají shromáždění a demonstrace o různých politických, náboženských a obecných otázkách. Starosta tuto demokratickou tradici podporuje,“ doplnila výčet „potřebných“ informací Verešová, která historický exkurz umně kombinuje s prezentací luxusních značek, ať už jde o kabelku, střevíce, nebo kabátek.

Nyní už tomu začínáme rozumět. Modelka rozjíždí cestování pro „horních deset tisíc“.

Nějak jí uniklo, že ti už Londýn dávno znají a nepotřebují její rukověť. Méně majetní fanoušci Verešové zase jen těžko budou nocovat v hotelu Savoy a vyrážet na opulentní párty ve velké večerní.

Těšíme se na to, až Andrea po Maledivách a Londýnu bude objevovat třeba Paříž a řekne nám o tom, že věhlasná katedrála vyhořela a že tu mají Eiffelovu věž. A co teprve šikmá věž v italské Pise, to bude teprve příběh...

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:35 pondělí 16. března 2020. Anketa je uzavřena.

  • 101
  • 48
  • 47
  • 47
  • 44
  • 43
Komentáře